Пункти пропуску на кордоні з Україною стануть об'єктами критичної інфраструктури - Туск

15:15 22 лютого 2024 р.

Фото до новини

Це питання найближчих годин.

Про це інформує tvn24, пише DailyLviv.com.

Прикордонні переходи з Україною та ділянки доріг і залізничних колій будуть включені до переліку критичної інфраструктури, повідомив на пресконференції прем'єр-міністр Дональд Туск. Це має забезпечити «100-відсоткову гарантію того, що військова та гуманітарна допомога надійде українській стороні без затримок». - Це питання найближчих годин, - сказав прем'єр-міністр.

– Наше завдання – і ми його ефективно виконуємо – повна пропускна здатність кордону з точки зору військових транспортів і гуманітарної допомоги, дороги яких пролягають через Польщу, – підкреслив Туск.

За його словами, "дуже важливо, щоб українська сторона і наші союзники знали, що польська держава виконує все необхідне в цьому питанні".

– Тому, щоб забезпечити 100% гарантію того, що військова допомога, техніка, боєприпаси та гуманітарна допомога надійде українській стороні без будь-яких затримок, ми включимо пункти пропуску з Україною та зазначені ділянки доріг і залізничних колій до переліку критичної інфраструктури. Це питання найближчих годин, сказав прем'єр.

Він пояснив, що "це також означатиме інший тип організаційного режиму в пунктах пропуску та на під'їзних шляхах і коліях до кордону з Україною". – З цього також будемо робити практичні наслідки, щоб цей рух відбувався без затримок і перебоїв, – повідомив він.

Нагадаємо, у міністерстві закордонних справ Польщі висловили занепокоєння з приводу появи під час останньої фермерської блокади антиукраїнських гасел і тверджень, що вихваляють Путіна та війну, яку він розпочав.

Президент Польщі Анджей Дуда підтримує ідею зустрічі українського і польського урядів з представниками Єврокомісії для розв’язання кризи на кордоні, заявив держсекретар канцелярії польського глави держави Анджей Дера.

Читайте такожСором і ганьба, не вірю, що це поляки, — Генконсулка Польщі у Львові

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів