Анонсовано екстрену зустріч високопосадовців польської та української влади на кордоні

19:36 21 лютого 2024 р.

Фото до новини

У міністерстві закордонних справ Польщі висловили занепокоєння з приводу появи під час останньої фермерської блокади антиукраїнських гасел і тверджень, що вихваляють Путіна та війну, яку він розпочав.

Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.com.

Президент України Володимир Зеленський закликав польську владу до переговорів щодо аграрних протестів на польсько-українському кордоні. Він звернувся з проханням до прем'єр-міністра та президента Польщі приїхати туди, а також оголосив, що сам з'явиться на кордоні з представниками українського уряду. Своє звернення український президент опублікував у соціальних мережах.

Як зазначив президент України, українська влада і він особисто можуть приїхати для переговорів на польсько-український кордон до 24 лютого. Тим часом як неофіційно стало відомо Польському радіо, зустріч української та польської влади може відбутися в найближчі години на польській території. До Польщі вже виїхав український міністр аграрної політики й продовольства Микола Сольський.

Читайте також: Зеленський провів селектор, є рішення щодо блокади кордону з Польщею

Президент України звернувся до Європейської Комісії з проханням, щоб її представник також взяв участь у зустрічі. Звернення опубліковано у текстовій версії польською мовою та відео з польськими субтитрами.

Раніше у міністерстві закордонних справ Польщі висловили занепокоєння з приводу появи під час останньої фермерської блокади антиукраїнських гасел і тверджень, що вихваляють Путіна та війну, яку він розпочав.

Читайте такожНа жодному пункті пропуску з Польщею немає вільного руху

Як йдеться в офіційному повідомленні міністерства, подібні дії виставляють Польщу у поганому світлі.

Як зазначили в МЗС, нинішнє становище польських фермерів є наслідком російської агресії проти України та руйнування світової економіки, а не захисту українців від нападу.

У дипломатичному відомстві також закликали організаторів протестів виявити та усунути зі свого руху активістів, які ймовірно діють під впливом російської агентури.

Читайте також: Сором і ганьба, не вірю, що це поляки, - Генконсулка Польщі у Львові

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів