Дуда підтримав ініціативу Зеленського про зустріч на кордоні

09:05 22 лютого 2024 р.

Фото до новини

Президент Польщі Анджей Дуда підтримує ідею зустрічі українського і польського урядів з представниками Єврокомісії для розв’язання кризи на кордоні, заявив держсекретар канцелярії польського глави держави Анджей Дера.

Про це повідомляє TVN24, пише DailyLviv.com.

 "Президент виступає за те, щоб цей діалог (переговори з фермерами та українською стороною – ред.) відбувся. Це єдиний спосіб розв'язувати величезну проблему. Проблема двостороння і дуже потужна…. Наші фермери борються за засоби до існування. Український народ бореться за засоби до існування. Ситуація є фатальною з обох сторін, з цього погляду, тому що рішучість з обох сторін величезна, і цю проблему просто необхідно вирішити" - сказав Дера.

Він додав, що іншого шляху, ніж "переговори, діалог і рішення, пов'язані з Європейським Союзом", немає.

Читайте також: Зеленський провів селектор, є рішення щодо блокади кордону з Польщею

"Я хотів би нагадати, що фермери по всій Європі сьогодні протестують проти того, що відбувається з сільським господарством в Європейському Союзі", – додав Дера.

Він передав, що Дуда "підтримує" зустріч між двома урядами, і додав, що "все, що зараз відбувається на кордоні – є наслідком війни".

На запитання, чи міг би, на його думку, Анджей Дуда бути "патроном" зустрічі, Дера зазначив, що не йдеться про те, хто б мав над нею патронат.

"Зараз потрібна зустріч нашого польського уряду на чолі з Дональдом Туском з українським урядом і, найголовніше, з представниками ЄС", – сказав він.

Читайте також: Сором і ганьба, не вірю, що це поляки, - Генконсулка Польщі у Львові

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів