Президент України наказав начальнику Генштабу Збройних Сил припинити о 18.00 вогонь на Донбасі (відео)

16:56 5 вересня 2014 р.


Фото: скріншот зі сторінки Президента України в інтернет-мережі «Twitter»

Про це йдеться в сьогоднішніх повідомленні в його офіційному «Twitter» й заяві на сайті Глави держави.

Президент України Петро Порошенко повідомив сьогодні, 5 вересня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Twitter»: «Віддаю наказ начальнику Генерального штабу Збройних Сил України припинити вогонь починаючи з 18.00 5 вересня».

Про це йдеться в повідомленні в офіційному «Twitter» Президента. Натомість в опублікованій на сайті прес-служби Глави держави «Заяві Президента України Петра Порошенка» сказано:

«Мої міжнародні переговори в Брюсселі та Мінську продемонстрували потужний запит на мирне політико-дипломатичне врегулювання конфлікту на Донбасі. Такі ж настрої домінували під час моїх зустрічей з світовими лідерами на саміті НАТО в Уельсі.

Миру прагне цілий світ, миру прагне вся Україна, включаючи і мільйони мешканців Донбасу. Найвищою цінністю є людське життя, і ми повинні зробити все можливе і неможливе для того, щоб припинити кровопролиття та покласти край стражданням людей.

Виходячи із заклику Президента Росії Володимира Путіна до керівників незаконних збройних формувань Донбасу зупинити вогонь, підписання протоколу на засіданні Тристоронньої контактної групи з імплементації Мирного плану Президента України, я віддаю наказ начальнику Генерального штабу Збройних Сил України припинити вогонь починаючи з 18:00 5 вересня. Я також доручаю Міністрові закордонних справ України спільно з ОБСЄ забезпечити ефективний міжнародний контроль за дотриманням режиму припинення вогню, який має носити винятково двосторонній характер.   Розраховую, що ці домовленості, включаючи припинення вогню та звільнення заручників, будуть чітко дотримуватися».

Про це повідомляється в п’ятницю на сайті прес-служби Президента України.

Як інформував «Щоденний Львів», Петро Порошенко заявив у п'ятницю, що учасники тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації в Україні підписали попередній протокол до угоди про припинення вогню, який має набути чинності сьогодні, 5 вересня, о 17:00, натомість тижневик «Ділова столиця» повідомив у п’ятницю, що на засіданні тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації в Україні в Мінську де-факто домовилися про створення «Придністров’я-2» на території, яку зараз контролює «ДНР» і «ЛНР», й головні торги ведуться за його межі.


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу