Посолка США в Україні Бріджит Брінк відкрила у Львові Американський дім

16:43 8 грудня 2022 р.

Фото до новини

У рамках першого офіційного візиту до Львова на посаді Надзвичайного і Повноважного Посла Сполучених Штатів Америки в Україні пані Бріджит Брінк відвідала Американський дім у Львові.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Це культурний центр Сполучених Штатів, який розпочав свою роботу у тестовому режимі на початку жовтня цього року. Він є одним із понад шестисот американських просторів по всьому світу та надає можливості для навчання, розвитку та культурного обміну молоді. В Україні це вже третій Американський дім після Києва та Одеси. Утім, зараз єдиний, який оперує та приймає відвідувачів офлайн. 

Наприкінці лютого, коли Росія безпідставно напала на Україну з великою війною, цей простір, як і багато інших у місті, став прихистком для тих українців, які рятувались від окупації та активних бойових дій. У тісній співпраці із міськими координаційними центрами впродовж трьох місяців тут вдалось поселити понад 40 внутрішньо переміщених осіб. 

«Чудово зустріти стільки ініціативної молоді під час відкриття Американського Дому у Львові. З початку жорстокого повномасштабного російського вторгнення Львів став гуманітарним і волонтерським центром. У найважчі місяці цей простір також був прихистком для тих українців, які вимушені були втікати із зони бойових дій і залишити свої домівки. Впевнена, що зараз він також допоможе молоді реалізувати свій потенціал та отримати нові знання та контакти, які вони зможуть використати для розвитку та квітучого майбутнього своєї країни», — наголосила під час офіційного відкриття Американського дому у Львові пані посол Бріджит Брінк.

Наразі львів’яни можуть познайомитись із можливостями та простором Американського дому під час подій за попередньою реєстрацією. Тут відбуваються лекції, майстер-класи, дискусії, кінопокази та багато інших подій від команди дому та партнерських організацій. Також щотижня онлайн можна долучатись до розмовного клубу та практикувати англійську із носійкою мови.

Простір позиціонує себе ще й як платформа для створення контенту: в облаштованій кімнаті для запису подкастів та інтерв’ю можна користуватись наявною технікою і програмним забезпеченням. Тутешній Maker Space обладнаний найсучаснішим та унікальним для України 3D принтером експериментальної моделі, а також пристроями для створення наліпок та дизайнів на пласких поверхнях та тканинах. 

«В цьому просторі могло бути багато що, але зараз тут є багато людей та енергії, і найголовніше — тут вже зараз зароджується і будуть зароджуватись нові ідеї. Це найважливіше.

Знаково також, що це саме Американський дім, адже Сполучені Штати зараз відіграють дуже важливу роль в підтримці України. Тож це та синергія, яка точно має перспективу на майбутнє. Бажаю всім сюди прийти і відчути цю атмосферу», — зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Участь у подіях та користування можливостями Американського дому у Львові є безкоштовними.

У Львові перебуває посол США Бріджит Брінк: що пообіцяла від імені Джо Байдена (фото)

Досвід українських ІТ-фахівців можуть використати у військових операціях США

До держбюджету надійшло $1,5 млрд від США: на що підуть гроші

Через війну в Україні США заборгували постачання зброї Тайваню

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів