Пастор, який підзаробляє на таксі, кандидує у Львівську міськраду

17:05 8 жовтня 2020 р.

Люди часто запитують: а чи можуть духовні особи йти на вибори? Адже вони проповідують, що наш правдивий світ на – небесах. За цією логікою, священник не повинен мати нічого спільного із грішним земним світом. Чи можна взагалі поєднувати релігію і політику?

На думку Олександра Савченка, пастора, секретаря комісії з питань сімейної політики та захисту прав дітей громадської ради при Львівській ОДА і голови ГО «Фонд захисту сім’ї», таке поєднання цілком можливе і не суперечить канонам Біблії, пише DailyLviv.

- Людина має бут тим, ким може бути. Я є проповідником, а ще - громадським активістом, головою садового товариства. А крім всього - підпрацьовую на таксі. Нині церква – це не лише місце для проповідування. Мало вміти гарно говорити, люди оцінюють тебе за конкретними справами і вчинками. Так, я хочу спробувати свої сили в міській раді. Я думаю, що міг би бути корисним у вирішенні певних соціальних питань: допомагати лікарням і школам, будівництву дитячих садочків. Хочеться бути корисним не лише в духовному сенсі, я й зробити на практиці добрі справи як для своєї сфери, так і для всіх жителів Львова, – пояснив він.

Пастор зауважив, що нині на пленарних засіданнях сесії ЛМР здебільшого розглядають земельні і будівельні питання.

- Тільки й чуєш на кожній сесії: земля, земля, земля… Такі питання складають майже весь порядок денний, а соціальними проблемами в нас переймаються менше. Це - неправильно, – вважає він.

Олександр Савченко підкреслив, що він не є членом жодної політичної партії, проте нині є вимога в законодавстві, коли на місцевих виборах кандидат мусить балотуватись від тієї чи іншої політсили.

- Тому священники, які подали свої кандидатури, змушені примкнути до тих чи інших партій. Але ми ніколи не будемо з тими силам, які є на боці зла, –  сказав він. 

У Львові пояснили, чому служителі Української Греко-Католицької церкви не йдуть у політику.

Львівський прецедент: до міської ради вперше балотується одразу троє священослужителів.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу