Пастор, який підзаробляє на таксі, кандидує у Львівську міськраду

17:05 8 жовтня 2020 р.

Фото до новини

Люди часто запитують: а чи можуть духовні особи йти на вибори? Адже вони проповідують, що наш правдивий світ на – небесах. За цією логікою, священник не повинен мати нічого спільного із грішним земним світом. Чи можна взагалі поєднувати релігію і політику?


Відео: Львівський пресклуб

На думку Олександра Савченка, пастора, секретаря комісії з питань сімейної політики та захисту прав дітей громадської ради при Львівській ОДА і голови ГО «Фонд захисту сім’ї», таке поєднання цілком можливе і не суперечить канонам Біблії, пише DailyLviv.

- Людина має бут тим, ким може бути. Я є проповідником, а ще - громадським активістом, головою садового товариства. А крім всього - підпрацьовую на таксі. Нині церква – це не лише місце для проповідування. Мало вміти гарно говорити, люди оцінюють тебе за конкретними справами і вчинками. Так, я хочу спробувати свої сили в міській раді. Я думаю, що міг би бути корисним у вирішенні певних соціальних питань: допомагати лікарням і школам, будівництву дитячих садочків. Хочеться бути корисним не лише в духовному сенсі, я й зробити на практиці добрі справи як для своєї сфери, так і для всіх жителів Львова, – пояснив він.

Пастор зауважив, що нині на пленарних засіданнях сесії ЛМР здебільшого розглядають земельні і будівельні питання.

- Тільки й чуєш на кожній сесії: земля, земля, земля… Такі питання складають майже весь порядок денний, а соціальними проблемами в нас переймаються менше. Це - неправильно, – вважає він.

Олександр Савченко підкреслив, що він не є членом жодної політичної партії, проте нині є вимога в законодавстві, коли на місцевих виборах кандидат мусить балотуватись від тієї чи іншої політсили.

- Тому священники, які подали свої кандидатури, змушені примкнути до тих чи інших партій. Але ми ніколи не будемо з тими силам, які є на боці зла, –  сказав він. 

У Львові пояснили, чому служителі Української Греко-Католицької церкви не йдуть у політику.

Львівський прецедент: до міської ради вперше балотується одразу троє священослужителів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів