Папі Римському не подобається, що деякі країни не хочуть давати Україні зброю

15:23 24 вересня 2023 р.

Фото до новини

Папа Франциск припустив у суботу, що деякі країни «грають в ігри» з Україною, спочатку надаючи зброю, а потім розглядаючи можливість відмови від своїх зобов’язань.

Про це повідомила агенція Reuters, пише Dailylviv.com.

Папа Франциск зробив свої коментарі на борту літака, повертаючись з поїздки до французького портового міста Марселя. Він відповідав на запитання журналіста про те, чи засмучений він тим, що його спроби встановити мир не увінчалися успіхом. Він скерував свого посланника, італійського кардинала Маттео Дзуппі, до Києва, Москви, Вашингтона та Пекіна для зустрічей з тамтешніми лідерами.

Папа сказав, що відчуває «деяке розчарування», а потім почав навмання говорити про збройову промисловість і війну.

"Мені здається, що інтереси в цій війні не тільки пов'язані з українсько-російською проблемою, а з продажем зброї, торгівлею зброєю", - сказав він.

"Ми не повинні грати в ігри з мученицькою смертю цього народу. Ми повинні допомогти їм вирішити речі ... Я зараз бачу, що деякі країни рухаються назад, не хочуть давати (Україні) зброю. Починається процес, в якому мученик безумовно, буде український народ, і це неприємно", - сказав Папа Франциск.

Недільну зустріч з паломниками Папа Франциск завершив, як це робить вже понад півтора року, закликом молитися за український народ.

«Пам’ятаймо про мученицьку Україну та молімося за цей народ, який дуже страждає». - сказав Папа Франциск. Також в останню неділю вересня, що збіглася зі завершенням 19-го місяця від початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну, з уст Папи Франциска прозвучав заклик до солідарності й молитви. І це відбувається кожної неділі вже понад півтора року, починаючи від неділі 27 лютого 2022 року.

Папа Франциск вибачився перед українською молоддю, що не може вплинути на ситуацію в Україні

Папа Франциск хоче започаткувати мирні процеси

Папа визнав росію нападником на Україну, але уникає згадки про путіна

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів