На Львівщині просять ЗМІ не плутати громадські ініціативи з формуваннями ЗСУ

15:30 11 лютого 2022 р.

Фото до новини

Звернення до ЗМІ від 103 Окремої бригади сил ТрО стосується того, що на Львівщині є лише один офіційний і законний штаб територіальної оборони: той, який очолює командир цієї бригади підполковник Валерій Курко.

Про це 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України повідомила на своїй сторінці у ФБ, пише Dailylviv.com.

"Оскільки на Львівщині територіальна оборона перебуває на стадії формування, виникають та діють різні громадські ініціативи, які допомагають цивільному населенню навчатися самозахисту, тактиці, тактичній медицині тощо, що, безперечно, допомагає нам всім працювати спільно над тим, аби всі були готовими до будь-яких сценаріїв.

Конкретно, хочемо прокомунікувати, що така організація, як "Штаб оборони Львівщини" є громадською ініціативою ГО "Національний Корпус" і не належить ані до Збройних сил України як офіційний штаб оборони, ані до органів місцевого самоврядування.

Відповідно до Закону України "Про основи національного спротиву" штаб визначається тільки один (у випадку запровадження воєнного стану) - зони територіальної оборони, який очолює голова обласної державної адміністрації, а начальником штабу - першим заступником керівника зони територіальної оборони є командир бригади територіальної оборони. У випадку Львівщини, це командир 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України підполковник Валерій Курко.

Наполегливо просимо представників ЗМІ та всіх, хто нас читає, уважніше ставитися до висвітлення інформації та правильного її зазначення, оскільки це деколи вводить в оману цивільне населення.

Сподіваємось на розуміння та закликаємо всіх громадські організації, які займаються навчаннями цивільного населення у Львівській області, об'єднувати зусилля з 103-ю окремою бригадою Сил ТрО ЗСУ, оскільки ціль в нас одна - навчити захищати свій дім".

Довідки від нарколога, психотерапевта та фтизіатра можна буде отримати в центрі рекрутингу тероборони

Перший заступник мера Львова написав заяву про вступ у тероборону

У суботу львів'ян навчатимуть діяти у воєнних умовах

У Стрийському районі облаштовують примішення для сил тероборони. Ремонт коштуватиме 1,5-2 млн грн

Резервістів у батальйони тероборони Львівщини набиратимуть за спрощеною системою: сайт 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів