Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

11:53 23 січня 2022 р.

Фото до новини

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на власні джерела в Державному департаменті та Білому домі.

«Поінформоване про діяльність американської та британської розвідок джерело підтвердило, що США мають подібні докази, що й Великобританія, щодо змови Росії встановити лояльну владу в Україні», – йдеться в повідомленні телеканалу. Про це повідомляє Радіо Свобода, пише Dailylviv.com

Форін офіс Великобританії раніше розповсюдив заяву, що Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні. Кремль як потенційного кандидата розглядає колишнього народного депутата Євгена Мураєва. За даними МЗС Сполученого Королівства, російська розвідка підтримує контакти й з іншими українськими політиками-втікачами: Миколою Азаровим, Сергієм Арбузовим, Володимиром Сівковичем та Андрієм Клюєвим.

Росія у відповідь звинуватила Лондон в ескалації ситуації довкола України. «Поширена МЗС Британії дезінформація є ще одним свідченням того, що саме країни НАТО на чолі з англосаксами займаються ескалацією напруженості довкола України», – ідеться в повідомленні російського МЗС в телеграмі.

З осені минулого року у ЗМІ почали з’являтися повідомлення з посиланням на дані розвідки про концентрацію російських військ на кордоні з Україною. США й інші країни Заходу припустили, що Москва готує військове вторгнення. Кремль ці заяви відкинув і зажадав від США і НАТО «гарантій безпеки», зокрема, не розширювати Альянс на схід. Представники Заходу заявляли, що на поступки в принципових питаннях не підуть.

Після останні перемовин у Женеві керівників зовнішніх відомств США та Росії Кремль заявив, що очікує наступного тижня від письмові відповіді від США на свої ультимативні вимоги до Заходу і НАТО щодо України.

Держдеп наказав розпочати у понеділок евакуацію родин дипломатів США з України

91 тонну летальної зброї доставив військовий літак США в Україну (відео)

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

 

Росію та НАТО запросили на черговий раунд перемовин про Україну

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів