Майже всі чеченці з батальйону терористів «Восток» загинули в боях за аеропорт Донецька, – фоторепортер (відео, оновлено)

21:38 1 червня 2014 р.


Фото: 62.ua

Про це повідомляє у неділю російський фоторепортер Макс Авдєєв.

Інтернет-видання «iPress.ua» інформує сьогодні, 1 червня, в повідомленні «Батальйоном сепаратистів «Восток» керує колишній командир «Альфи». У підрозділі є також осетини, кавказці, чеченці»:

«Російський журналіст Макс Авдєєв, який зараз на Донеччині, повідомив, що батальйон сепаратистів «Восток», який діє на сході України, очолює колишній командир антитерористичного підрозділу СБУ «Альфа». Про це журналіст написав у своєму «Twitter».

Авдєєв також пише, що більшість складу підрозділу – українці. Проте, Авдєєв з посиланням на співрозмовника-осетина у таборі бойовиків відзначив, що у складі «Востока» було до 50 чеченців, але майже всі вони загинули у боях за аеропорт Донецька. Журналіст зазначив, що «Восток» підкоряється ДНР формально, але має операційну незалежність та може ухвалювати певні рішення самостійно».

Натомість «Українська правда» інформує в неділю в повідомленні «Батальйон «Восток» – осетини, кавказці, Альфа і Беркут, – журналіст»:

«Батальйон «Восток» – збройне формування на службі терористичної ДНР – складається з осетинів, кавказців, які пройшли війну 2008 року, а також співробітників української «Альфи», «Беркута», фахівців, тренерів і місцевого населення. Про це заявив один з журналістів, які побували на навчальній базі батальйону, де бойовики проходять підготовку.

За його словами, серед учасників батальйону набагато більше місцевого населення, ніж можна було очікувати. «Місцевих набагато більше, ... тут є українські альфовці, беркутівці, специ і тренера. Осетини, кавказці. Всі пройшли війну 2008 року. Чеченов було 50, але майже всі загинули в аеропорту», – повідомив журналіст.

Також, за його словами, з 34 тіл загиблих, переданих в РФ, більшість – чеченці: «І це не все, кажуть з 50 тільки 7 в живих залишилося». Також він додав: «Інший додав, що сказав своїм – поїхав працювати у П'ятигорськ».

Як інформував «Щоденний Львів», інтернет-видання «Кавказский узел» повідомило 30 травня, що в Чеченію доставлені вже десятки тіл загиблих у боях на Донбасі; натомість журналіст Євген Якунов стверджує, що терористи імітують чеченців, аби залякати й щоб зраділи російським «визволителям» від них, і додає: «Можливо, якраз у ці хвилини Путін відправляє на утихомирення бунтівних чеченців свій «український батальйон». Збитий, дійсно, з колишніх громадян України – зрадників із кримського «Беркуту».


Відео: Ekaterina Sergatskova

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу