Ленд-ліз для України вже повезли кораблями, - ЗМІ

09:15 20 травня 2022 р.

Фото до новини

Схоже, що ленд-ліз для України вже повезли кораблями: залучені майже всі логістичні судна ВМФ США в Атлантиці.

У США зафіксували підвищену активність логістичних суден, які призначені для перевезення озброєння, військової техніки та спорядження повідомляє Defens Express пише Dailylviv.com.

Як пише OSINTdefender схоже на те, що зараз триває масштабна операція з морського транспортування зі східної частини Сполучених Штатів. В ній беруть участь майже всі логістичні кораблі флоту США в Атлантиці.

Окремо оговорена участь корабля USNS Soderman, а також сфотографований вихід з бази у Норфолку вантажного судна класу Lewis and Clark.

USNS Soderman належить до класу Watson та призначений для перевезення військової техніки. Це величезний 290-метровий корабель, з водотоннажністю 62,9 тисячі тонн. Загальна площа палуб для розміщення вантажу становить 36 511 квадратних метрів.

Щодо суден класу Lewis and Clark то вони призначені для перевезення боєприпасів, запасних частин та інших припасів. Їх використовують для забезпечення підрозділів морської піхоти та безпосередньої матеріально-технічної підтримки авіаносних груп у морі.

Водночас жодної згадки про таку активність з боку флоту США у публічній сфері немає, хоча у мережі вже достатньо фото з логістичними кораблями, які відправляються з морської бази у Норфолку.

Щодо вантажу та його призначення, то існує на так й багато варіантів. Або для постачання озброєння для України надали кораблі, що абсолютно логічне рішення враховуючи об'єми допомоги. Або США перекидають у Європу додаткові сили з важкою технікою та озброєнням

Частина новітнього озброєння у рамках ленд-лізу прибула в Запорізьку область

Винищувачі F-16, ЗРК Patriot, танки Abrams будуть в перших поставках ленд-лізу США для України

Харків відсунули, зараз ленд-ліз, сили, кошти дійдуть, і ми звільнимо Херсон, - Віталій Кім (відео)

Швидке постачання зі США: озброєння і спорядження (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів