Керівник Донецької області сподівається взяти ситуацію у ній під контроль найближчим часом (відео)

20:34 30 квітня 2014 р.


Фото: 5 канал

Про це він заявив у середу журналістам після наради голів ОДА з виконувачем обов’язків Президента Олександром Турчиновим..

Узяти під контроль ситуацію в Донецькій області найближчим часом, сподівається Голова Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута. Про це він заявив сьогодні, 30 квітня, журналістам після наради голів ОДА з виконувачем обов’язків президента Олександром Турчиновим, яка відбулася у Києві. 

На Донеччині готуються до нових провокацій на травневі свята. Запобігти їм мають нові начальники райвідділків міліції у регіоні.  

«Звичайно. І візьмемо. Але це завдання, безумовно, не тільки місцевої влади, а й центральної», – сказав Тарута, додавши, що сподівається на те, що це відбудеться найближчим часом.

Незважаючи на складну ситуацію, Донецька область здійснює підготовку до виборів і навіть сьогодні під час наради голова ЦВК Михайло Охендовський подякував керівництву Донецької області за те, що робиться все необхідне для проведення виборів. Про це інформує в середу «5 канал».

Як повідомляв «Щоденний Львів», прес-служба МВС повідомила в середу, що терористи контролюють у Донецькій області будівлі ОДА, восьми міськвиконкомів і семи силових відомств; натомість в.о. Президента Олександр Турчинов стверджував: «Силовими методами не вдасться придушити ситуацію на сході»; Своєю чергою, в.о. голови Адміністрації Президента Сергій Пашинський прогнозує, що ситуація в Слов'янську буде локалізована і стабілізована в найближчі дні, утім, додає: «Єдине, що зупиняє, – велика кількість заручників. У нас немає сумніву, що терористи будуть використовувати цивільне населення».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу