Канцлер Німеччини летить до Сполучених Штатів з думкою про Україну

15:59 8 лютого 2024 р.

Фото до новини

Головною темою зустрічі канцлера Німеччини та президента США стане підтримка України.

Про це повідомило Польське радіо, пише DailyLviv.com. Свій 24-годинний візит до США канцлер розпочне зі зустрічі з представниками обох палат Конгресу. Після рішення Сенату США відхилити черговий пакет допомоги Україні цей пункт може виявитися найважливішим. Сполучені Штати та Німеччина є двома найбільшими фінансовими донорами України у її протистоянні російській агресії

Запланувано зустріч з представниками бізнесу. Метою буде заохочення американських інвесторів до більшої присутності в Німеччині, яка бореться з кризою. Кожен інвестований долар може допомогти найбільшій економіці Європи. І на фінал — зустріч Олафа Шольца з Джо Байденом. У графіку президента є година для розмови з канцлером тет-а-тет. Відправною точкою має бути Україна, а тема буде розширена й іншими конфліктами у світі. Також йтиметься про загрозу нападу Росії на країни НАТО.

Читайте також: Два прогнози щодо тривалості війни Росії з Україною

На сторінках видання the Wall Street Journal канцлер закликав не допустити перемоги Росії. Це б означало не лише кінець України як вільної, демократичної та незалежної держави, але й кардинальні зміни в Європі.

Читайте також: В Україні буде створено Реєстр осіб, які постраждали внаслідок російської агресії

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів