Гості з Варшави поклали квіти у Львові до могил поляків і українців

13:16 8 жовтня 2022 р.

Фото до новини

На Львівщину з візитом завітали заступник міністра освіти і науки Польщі Томаш Жимковський і депутат польського Сейму Павел Кукіз.

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

У межах візиту польська делегація і керівництво Львівської ОВА поклали квіти до Польського військового меморіалу або Цвинтаря оборонців Львова, також названим «Меморіалом орлят» на Личаківському кладовищі.

Вшанували також пам’ять воїнів Української Галицької Армії, полеглих в обороні Львова у 1918-1919 роках, і загиблих внаслідок повномасштабної війни новітніх Героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.

Участь у вшануванні взяли заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко, директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Роман Шепеляк і Генеральна консулка Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч.

«Ми вдячні за те, що маємо такого надійного та вірного сусіда, як Польща. З перших днів повномасштабного вторгнення ви допомагали перевозити гуманітарні вантажі, надавали й продовжуєте давати прихисток для сотень тисяч наших земляків. Та найголовніше – на міжнародній арені Польща твердо відстоює право України на свій суверенітет і територіальну цілісність. З такою міцною підтримкою ми швидко відвоюємо назад усі наші території і невдовзі дочекаємось Перемоги», - подякував польській делегації Юрій Бучко.

Президент Польщі став на коліно перед пам'ятником воїнам УНР (відео)

Відзначили диво над Віслою: від Варшави до Львова

Українська делегація спільно з польською вшанує у Варшаві пам'ять жертв трагічних подій на Волині

У Львові вшанували пам’ять польських жертв смоленської катастрофи

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини