Гастролери Путіна приїхали в Україну для провокацій заздалегідь (відео)

22:50 16 березня 2014 р.


Фото: ТСН.ua

Агресивних учасників мітингів зі сусідньої держави, які вдають зі себе туристів, виявили в Донецьку й Харкові, де масові зібрання закінчилися бійками й жертвами.

Проросійські активісти у Луганську завітали на мирний мітинг, аби захистити українське населення від бандерівців – закінчилось бійкою. Над українським стягом познущалися в Донецьку, а 13 березня в тому самому Донецьку український мітинг за єдину країну завершився кровопролиттям.

Блокування офісу харківської патріотичної організації та невдалий штурм призвели до стрілянини. Внаслідок загинуло троє осіб.

У всіх вищезгаданих випадках виокремлюється участь російських громадян. Керівник відділу прикордонної служби Харкова Микола Романчук повідомив: «На території Росії це є цілий ряд ніби то патріотичних організацій молодіжних, які дуже добре спілкуються між собою в соціальних мережах, безпосередньо в соціальних мережах організовуються в групи, безпосередньо в соцмережах організовують політичний туризм і прямують в регіони». 

Такі російські націоналістичні організації, як «Євразійський атлантичний союз молоді» та «Гражданская Самооборона Украины», ще 22 лютого, одразу після втечі Януковича, почали давати численні оголошення в соціальних мережах. В одному з них мовиться: «Поїхати добровольцем. Ми відправляємо людей в Донецьк і Харків, як найважливіші центри опору. Будь максимально чітким і зібраним. Пам'ятай - ти звичайний турист, нічого зайвого з собою не треба».

Російський бізнесмен Геннадій Балашов, на якого напали на території Криму зрозумів, що провокує конфлікт неблагополучна молодь з РФ, часто з кримінальним минулим та досвідом роботи у гарячих точках. Найгірше, що такої молоді в Росії багато.

Балашов розповів: «Це путінські гопники, які збираються в Рязанській області, навчаються в таборах і заселяються тут, змішуються з місцевими гопниками, які тут готувалися. «Оплот», в Криму ця «самооборона» і плюс клуби реконструкції».

Україна виявилася абсолютно неготовою до такого виду агресії . Держава , яка називала себе братньою – насправді довго планувала новий вид інтервенції і підготувала небачену досі «туристичну армію». Озброєні «туристи Путіна» заздалегідь проникли на Україну. 

Вони добре фінансовані, мають розгалужену мережу і повністю координують свої дії з Кремлем. Головне завдання: організувати хаос у містах, якщо ж не вдасться - то організувати трупи.

А ще краще – самим померти, аби дати Росії підставу для військового вторгнення Україну. Про це інформує в неділю кореспондент «ТСН» Юлія Панкова.

Як повідомляв «Щоденний Львів», вчора міністерство закордонних справ Російської Федерації заявило, що з України «до Росії надходить безліч звернень з проханням захистити мирних громадян» і «ці звернення будуть розглянуті», відтак сьогодні в Донецьку й Харкові вперто провокували «миротворчу операцію» Кремля, тим часом СБУ затримала в Запорізькій області озброєну групу провокаторів безладу, а секретар РНБОУ Андрій Парубій заявив у неділю про зрив масштабної операції з дестабілізації України.


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу