Без повістки - в міліцію не йти, - поради Львівоблради

17:26 14 грудня 2013 р.

Якщо ж правоохоронці такої повістки не надають особі і надалі пропонують їй з’явитися до них, тоді слід звернутися за правовою допомогою (консультацією) до юристів. При штабі Координаційної ради Львівської обласної ради створено спеціальний аналітично-правовий відділ, до складу якого входять юристи Львівської обласної ради, а також інші юристи, які фахово можуть надати правову допомогу за таких ситуацій.

13 грудня відбулося чергове засідання штабу Координаційної ради Львівської обласної ради, під час якого, зокрема, було обговорено низку організаційних питань щодо діяльності львівського Євромайдану. 

На засіданні один із представників штабу Координаційної ради повідомив, що до одного з активістів Євромайдану прийшли особи, які, представившись працівниками правоохоронних органів, повідомили, що цей активіст повинен прийти до міліції. При цьому, правоохоронці пред’явили свої службові посвідчення, однак повістки під розписку особи, яку кличуть до правоохоронних органів, не вручили.    

Відповідно, на засіданні штабу Координаційної ради було прийняте колегіальне рішення, яке полягає у такому: людина, яку викликають з різних причин (для надання свідчення, показів чи пояснень) до органів внутрішніх справ чи інших правоохоронних органів, повинна обов’язково з’ясувати, хто саме до неї приходить з таким повідомленням, записати контактні дані особи, з’ясувати, який підрозділ правоохоронного органу вона представляє. Окрім того, слід звернути увагу на наявність офіційного документа (повістки), на підставі якого їй потрібно з’явитися в той чи інший правоохоронний орган.   

Якщо ж правоохоронці такої повістки не надають особі і надалі пропонують їй з’явитися до них, тоді слід звернутися за правовою допомогою (консультацією) до юристів.

Зокрема, при штабі Координаційної ради Львівської обласної ради створено спеціальний аналітично-правовий відділ, до складу якого входять юристи Львівської обласної ради, а також інші юристи, які фахово можуть надати правову допомогу за таких ситуацій. 

Відтак, громадяни можуть звертатися до координатора правового забезпечення Ореста Шота за номером телефону – 067 704 75 94.

Окрім того, повідомляємо, що у Львові діють стаціонарні та мобільні групи надання такої допомоги, а саме: 

1) місто Львів, вулиця Наливайка, 5 (032 245 22 64; 093 915 06 01); 

2) м. Львів, проїзд Крива Липа, 6 (032 297 19 32 – з 10.00 до 18.00; 096 65 19 712);

3) м. Львів, проспект Т. Шевченка, 36 (032 240 48 68; 093 65 70 478).

Інформацію також можна надсилати на електронну поштову скриньку: o_shot@i.ua або kopso@ukr.net.  

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу