400 українських снайперів пройдуть підготовку в Іспанії

10:05 10 листопада 2022 р.

Фото до новини

У 2022 році Іспанія вже проводила спільні навчання снайперів США, Бельгії, Нідерландів, Греції, Німеччини та Італії.

Рішення про співпрацю з Україною було прийнято під час понеділкових переговорів за участю делегації Києва, які відбулися у Мадриді. Про це пишуть мадридські ЗМІ, інформує Dailylviv.com з посиланням на Польське радіо. Іспанія готуватиме українських снайперів на своїй території найближчими тижнями. Рішення про співпрацю було прийнято під час понеділкових переговорів за участю делегації Києва, які відбулися у Мадриді.

Навчання для українських стрільців пройдуть на військовій базі в Толедо, що в центральній Іспанії, — повідомляє столичний портал Voz Populi і нагадує, що іспанська армія не тільки організовувала раніше подібні навчання для військ інших країн, а й організовувала на своїй території у 2022 році спільні навчання снайперів США, Бельгії, Нідерландів, Греції, Німеччини та Італії.

Згідно зі заявами керівництва Міністерства національної оборони Іспанії, наразі країна погодилася на навчання близько 400 українських військових.

Поки що плани іспанської армії свідчать про те, що під час навчань у цій країні українська армія отримає знання у сфері розмінування, а також пройде навчання у сфері екстреної медичної допомоги та поводження зі зброєю.

Наприкінці жовтня Міністерство оборони Іспанії повідомило, що іспанські офіцери також навчатимуть українських військових кіберзахисту.

Іспанія відправляє 14 винищувачів до Болгарії та Румунії для посилення східного флангу НАТО

Іспанія передала прикордонникам на Львівщині 23 автівки для перевезення хворих і поранених (відео)

У англійців - шок: 450 українських солдатів пройшли навчання у Великій Британії з низки озброєнь (відео)

Американці почнуть навчання українських військових найближчими днями

 

За шкалою від нуля до 10 ефективність Збройних сил України - 12, - Пентагон

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів