Новини Львова (cтор. 8862)

Фото для новини

11:14 16 серпня 2014 р.

Зведення про хід неоголошеної війни на сході України від головного редактора «InformNapalm» і «BurkoNews»

Як, зокрема, повідомив уночі журналіст Роман Бурко, російську військову техніку в секторі «Д» було знищено ракетою 9М79, випущеною з тактичного ракетного комплексу «Точка У» (за класификацією НАТО – «SS-21 Scarab A»).

Політика

Фото для новини

09:50 16 серпня 2014 р.

Українські війська закріпилися на зайнятих рубежах і відбили контратаки під Луганськом та на Донеччині

Такі оперативні дані спільноти «Інформаційний Спротив» повідомив у суботу її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук.

Політика

Фото для новини

00:25 16 серпня 2014 р.

Хоч і повільно, але йде звільнення Донецька й підготовка до взяття Луганська, – військовий експерт

На цьому наголосив у п’ятницю, підбиваючи підсумки 15 серпня, керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук.

Політика

Фото для новини

17:48 15 серпня 2014 р.

16 серпня на «Ярмарку смаколиків» у Львові збиратимуть кошти воїнам 24-ї бригади (відео)

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі міскради, він стартує в суботу о 17.00 біля центрального входу до парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Політика