Уряд схвалив концепцію реформи середньої школи

14:34 14 грудня 2016 р.


Фото: kafedraooiuv.org.ua

Зарплата вчителів збільшиться в 2017 році середньому на 50%.

Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко повідомив сьогодні, 14 грудня: «Щойно уряд схвалив концепцію реформи середньої школи «Нова українська школа»: фінансування освіти 7% ВВП, збільшення ЗП учителям, 12-річка та інше».

Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко поінформував про це на своїй сторінці «Twitter». Своєю чергою, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що рішення уряду щодо зміни ситуації у сфері освіти дозволять створити умови для належної якості освіти у країні.

Керівник уряду також ззначив: «Якщо можемо при вищій освіті здобути наступну, то дитячий садочок і школу дитина відвідує тільки один раз у своєму житті. Ми не маємо жодного морального права обмежити дітей у доступності до школи, дитячого садочка, і найголовніше – в якості освіти. Маємо створити умови щодо належної якості освіти».

анонсуючи затвердження урядом концепції «Нової української школи».

За словами Володимира Гройсмана, ухвалені урядом рішення дозволять змінити ситуацію у сфері освіті у кращий бік, а також окреслити розвиток сфери на середньо- і довгострокову перспективу. Прем'єр-міністр також зазначив, що головне завдання сьогодні – наповнити змістом і забезпеченням загальну середню освіту. За його словами, головний показник сфери освіти – це якість знань. 

Володимир Гройсман додав: «Якість знань, підготовка необхідних спеціальностей, працевлаштування – це все починається від дитячого садочка. Маємо той багаж [знань] формувати таким чином, щоб діти були конкурентними».

Серед сьогоднішніх рішень уряду – також постанова про підняття оплати праці вчителів на два тарифних розряди, зазначив прем'єр-міністр. За словами Володимира Гройсмана, завдяки цьому рішенню та підвищенню мінімальної зарплати удвічі, в середньому зарплата вчителів у 2017 році збільшиться на 50%. 

Говорячи про питання рекомендацій до формування регіонального замовлення для навчання у професійно-технічних навчальних закладах, Володимир Гройсман зазначив, що влада різних рівнів у співпраці має готувати якісні професійні кадри для реального сектору економіки. Наголошується, що цього року уряд направив 50 мільйонів гривень на зміну навчальних програм з трьох найбільш дефіцитних професійно-технічних спеціальностей.

Наступного року це фінансування буде збільшено. Прем'єр-міністр зазначив: «Я би дуже хотів, щоби професійно-технічна освіта була теж якісною. Ми витрачаємо туди мільярди, я би хотів, щоби ці мільярди ми вкладали в конкретного українського учня, студента, який буде дуже добре підготовлений, буде працювати в реальному секторі, давати якісний національний продукт і впливати на розвиток національної економіки».

Про це повідомили сьогодні, 14 грудня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу