У Львові проголосували за штучний інтелект
15:44 6 липня 2023 р.
Сьогодні на сесії міської ради Львова затвердили Програму сприяння розвитку сфери штучного інтелекту у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2030 роки.
Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.
Програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності та інноваційності у розвитку економіки та бізнесу, освіти, інноваційного потенціалу міського капіталу, науки, медицини, а також міського управління.
«Ми стали першою міською радою, яка прийняла таку програму. Тобто ми визначили три ключових напрямки, це є охорона здоров’я, безпека міста і робота з даними в управлінні містом.
Наприклад, у біонічних протезах використовують елементи штучного інтелекту. Якщо говорити про аналітику, нам необхідно аналізуючи інформацію обробляти масиви даних, аби приймати рішення. У безпековому аспекті – це аналіз різних номерів та аналітика. Ми хочемо пропагувати більше використання таких технологій», – розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.
В управлінні інформаційних технологій департаменту економічного розвитку Львівської міської ради кажуть, метою програми є підвищити обізнаність і використання технологій штучного інтелекту в різних сферах життя міста, напрацювати конкретні технічні рішення, які могли б вже зараз допомагати у вирішенні тих чи інших міських питань.
Розбагатіли на штучному інтелекті
У Львівській ОВА готуються до штучного інтелекту: прослухали лекцію про ChatGPT
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook