Перше медоб’єднання хоче викупити готель Власта у Львові без аукціону

17:57 18 січня 2023 р.

Фото до новини

Сьогодні генеральний директор Першого медоб’єднання Олег Самчук звернувся до учасників аукціону, які планують викупити у Львові комплекс державного підприємства «Готель «Власта», аби ті зняли свої кандидатури на користь пацієнтів найбільшої в Україні лікарні - Першого медоб’єднання Львова.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

За словами Олега Самчука, Перше медоб’єднання Львова, а це три лікарні, за час війни стало головним медзакладом в тилу: тут було проліковано більш як 11 тисяч важкопоранених та 80 тисяч переселенців.

«До нас уже телефонують тисячі пацієнтів, які просять про допомогу в реабілітації та протезуванні. Ми можемо їм допомогти, але у нас є велика проблема - їм немає де жити. Розмістити в лікарні ми їх не можемо, тому що лікарня має велику кількість критичних пацієнтів, яким потрібно врятувати життя, а реабілітація цих людей може тривати місяцями. Або, наприклад, хлопці і дівчата, які повернулися з полону: з ними працюють наші психотерапевти - їм взагалі не можна жити в лікарні, вони повинні бути серед людей. Це є частиною лікування. Перед лікарями стоїть вибір: або відмовити пацієнтам в допомозі, або знайти їм житло.

Ми знайшли вихід з цієї ситуації. У Львова є готель “Власта”. Старе радянське приміщення. Фонд держмайна України продає його через аукціон. Ми хочемо, щоб це приміщення дісталося пацієнтам і лікарні», - каже генеральний директор Першого медоб’єднання Олег Самчук.

Відтак, Перше ТМО разом із Львівською міською радою готові викупити приміщення  за стартовою ціною - 7 мільйонів гривень, та виплатити всі борги підприємства, а це ще 8 мільйонів гривень, відремонтувати його та тимчасово поселяти тут пацієнтів, що потребують довготривалого лікування.

Йдеться про 12-поверхову будівлю готелю, загальною площею 8174,7 квадратних метрів. Розташований готель на відстані 1,7 км від центру міста. Сам аукціон запланований на 23 січня цього року.

Довідка

«Власта» – двозірковий готель у Львові, (повна назва – Державне підприємство Міністерства оборони України Готель «Власта»), розташований в кілометрі від історичної частини міста, перед стадіоном СКА, за адресою: вул. Клепарівська, 30. 12-поверхову будівлю готелю «Власта» спорудили в 1976 році (архітектори Олександр Гукович та Алла Сімбірцева). На початку 1990-х готель перейменували (колишня назва «Росія»).

Готель у будівлі займає 9 поверхів і має 157 номерів на 289 місць.

Іще влітку два роки тому низку готелів в Україні, зокрема і львівський – «Власта», передали з власності Міністерства оборони Фонду державного майна для приватизації.
Готель Власта у Львові збитковий, але Міноборони не хоче його приватизації

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів