Невакциновані школи на Львівщині переводять на дистанційне навчання

18:56 22 вересня 2021 р.

Фото до новини

Департамент освіти та науки скерував відділам освіти громад та районів листа із роз’ясненням щодо роботи навчальних закладів в у мовах «жовтої» зони.

Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій облдержадміністрації на території Львівської області від завтра, 23 вересня 2021 року, діють карантинні обмеження, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 для «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Згідно зі згаданим рішенням та листом  Міністерства освіти і науки України здобувачі освіти припиняють відвідування закладів освіти.

«Конституцією України гарантується право здобувачам освіти на здобуття повної загальної середньої освіти. Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» навчальний рік триває 175 днів. Законодавчою базою передбачено різні форми навчання, отже школи, де відсоток вакцинації колективу не сягає 80% переходять на дистанційне навчання. Хочемо також наголосити, що на Львівщині останні два роки велику увагу приділяють підвищенню рівня віддаленого навчання. Вчителі пройшли відповідні курси, аби вміти працювати із платформами для організації віддаленого навчання», - розповіла начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи Ірина Сислюк.

З метою забезпечення і гарантування прав здобувачів освіти на отримання якісної освіти будуть створені комісії, які здійснюватимуть перевірку організації та проведення дистанційної форми навчання. За результатами роботи комісій  прийматимуть відповідні управлінські рішення.

В очному режимі продовжити роботу зможуть заклади дошкільної освіти, учні спеціальних закладів освіти  та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також заклади освіти, в яких не менше як 80 відсотків працівників мають:

- документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях

- негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції

- одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Попри все, департамент освіти закликає освітян відповідально поставитись до можливості щепитись проти коронавірусу та пришвидшити темпи вакцинації для збереження якості навчання

З 00:00 год 23 вересня понад 85% закладів освіти Львівщини припиняють роботу

На канікули підуть 90 зі 100 шкіл Львівщини у разі запровадження жовтого рівня епіднебезпеки

Навчання в масках, які повинні змінювати кожні три години: нові розпорядження головного санлікаря

МОЗ змінило протиепідемічні заходи для закладів освіти

У яких карантинних зонах учителі носитимуть захисні щитки замість масок

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини