Невакциновані школи на Львівщині переводять на дистанційне навчання

18:56 22 вересня 2021 р.

Департамент освіти та науки скерував відділам освіти громад та районів листа із роз’ясненням щодо роботи навчальних закладів в у мовах «жовтої» зони.

Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій облдержадміністрації на території Львівської області від завтра, 23 вересня 2021 року, діють карантинні обмеження, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 для «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Згідно зі згаданим рішенням та листом  Міністерства освіти і науки України здобувачі освіти припиняють відвідування закладів освіти.

«Конституцією України гарантується право здобувачам освіти на здобуття повної загальної середньої освіти. Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» навчальний рік триває 175 днів. Законодавчою базою передбачено різні форми навчання, отже школи, де відсоток вакцинації колективу не сягає 80% переходять на дистанційне навчання. Хочемо також наголосити, що на Львівщині останні два роки велику увагу приділяють підвищенню рівня віддаленого навчання. Вчителі пройшли відповідні курси, аби вміти працювати із платформами для організації віддаленого навчання», - розповіла начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи Ірина Сислюк.

З метою забезпечення і гарантування прав здобувачів освіти на отримання якісної освіти будуть створені комісії, які здійснюватимуть перевірку організації та проведення дистанційної форми навчання. За результатами роботи комісій  прийматимуть відповідні управлінські рішення.

В очному режимі продовжити роботу зможуть заклади дошкільної освіти, учні спеціальних закладів освіти  та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також заклади освіти, в яких не менше як 80 відсотків працівників мають:

- документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях

- негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції

- одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Попри все, департамент освіти закликає освітян відповідально поставитись до можливості щепитись проти коронавірусу та пришвидшити темпи вакцинації для збереження якості навчання

З 00:00 год 23 вересня понад 85% закладів освіти Львівщини припиняють роботу

На канікули підуть 90 зі 100 шкіл Львівщини у разі запровадження жовтого рівня епіднебезпеки

Навчання в масках, які повинні змінювати кожні три години: нові розпорядження головного санлікаря

МОЗ змінило протиепідемічні заходи для закладів освіти

У яких карантинних зонах учителі носитимуть захисні щитки замість масок

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 12 жовтня 2021 р.

Платформа Маркетплейс: у Львові розкажуть про її можливості для провайдерів, влади та ГО (відео)

Сьогодні, 12 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі - круглий стіл на тему: "Платформа «Маркетплейс». Можливості для провайдерів послуг, влади та гранти на оргрозвиток для громадських організацій".

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу