МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

22:01 24 лютого 2021 р.

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

У другому турі виборів брали участь директор департаменту екології Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник та декан факультету туризму Державного університету фізичної культури Володимир Холявка, передає кореспондент Leopolis.news.

За неофіційними даними за результатами голосування у другому турі В. Холявка отримав підтримку 234 виборців, а Р. Гречаник – 217 голосів «За». 74 виборці проголосували проти обох кандидатів. П'ять бюлетенів виявилися недійсними.

Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь під час голосування у другому турі.

У разі, якщо вибори визнані такими, що не відбулися, або якщо жодна з кандидатур не набрала необхідної кількості голосів, упродовж тижня з дня встановлення результатів виборів оголошується новий конкурс на заміщення посади керівника закладу вищої освіти.

Міністерство повинно оголосити новий конкурс за тиждень після оголошення офіційних результатів. Оскільки ані Холявка, ані Гречаник не набрали необхідної кількості голосів, то вибори ректора Національного лісотехнічого університету швидше всього будуть визнані міністерством як такі, що не відбулися.

Нагадаємо, що 17 лютого на виборах жоден з кандидатів на посаду не набрав 50 % голосів, необхідних для перемоги у першому турі. Тому довелось проводити другий тур виборів керівника цього вищого навчального закладу.

Усього на посаду ректора Національного лісотехнічного університету України претендувало 6 осіб.

Львівський лісотехнічний інститут (ЛЛТІ) було організовано 15 січня 1945 р. згідно з постановою Кабінету Міністрів УРСР. Постановою Кабінету Міністрів України № 646 від 13 серпня 1993 р. на базі Львівського лісотехнічного інституту ім. Петра Погребняка було створено Український державний лісотехнічний університет (УкрДЛТУ). 6 травня 2005 р. указом Президента України Українському державному лісотехнічному університетові надано статус Національного лісотехнічного університету України.

У Лісотехнічному університеті відбувся перший тур виборів ректора: два кандидати

Виші-мільйонери: Львівська політехніка - у 5-ці вишів України, які отримали найбільший дохід від депозитів

Ректор університету у Львові заборонив здобувачам освіти відвідувати його з 8 до 25 січня

 

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу