Для контрнаступу ЗСУ треба більше дронів FPV

15:35 23 травня 2023 р.

Фото до новини

Понад 100 дронів за місяць - посильне завдання для 30 виробників, але потреба фронту є значно більшою.

Про це повідомила Львівська обласна військова адміністрація, пише Dailylviv.com.

На Львівщині відбулась зустріч виробників FPV (First Person View) дронів, представників льотних шкіл, влади та військових. Вони об’єднались, щоб презентувати можливості українських розробників безпілотних технологій, поділитись досвідом та окреслити напрями майбутньої співпраці в межах заходу Люті пташки демo день. 

До зустрічі доєднались 30 виробників, зокрема розробники FPV дронів і дотичних технологій, оператори БпЛА (БпАК) і дронрейсери, представники льотних шкіл, інструктори-практики. Окрім цього, Люті пташки демo день відвідали 300 учасників, серед них представники фондів, військових структур, волонтери тощо. 

На заході свої технологічні розробки представили 30 виробників. Доєднатись до ініціативи «Люті пташки» хотіли 200 виробників. 

"Ми обрали тих винахідників, які вже мають серійне виробництво і можуть виготовити понад 100 дронів на місяць. Але потреба фронту є значно більшою – техніка ламається майже щодня, тому її треба постійно поновлювати. Для проведення штурму та контрнаступу, наприклад, захисникам та захисницям треба значно більше безпілотників, ніж для проведення оборони. Маємо запити від військових та виробників, які готові допомагати, тому стараємось закрити цю потребу», – зауважила директорка БФ Dignitas Люба Шипович.

Захід організували координатори системи навчання і забезпечення операторів БпЛА Victory Drones і благодійний фонд Dignitas у партнерстві з Львівською обласною військовою адміністрацією. Подія є частиною масштабного всеукраїнського збору на ударні коптери «Люті пташки».  Збір проводять для спільної закупівлі 1 000 ударних FPV-дронів українського виробництва. 

Це вже не перший досвід співпраці Львівська ОВА та БФ «Dignitas». Разом з Міжнародним штабом допомоги українцям на Львівщині реалізують проєкт «1000 дронів для України». На передову вже відправили першу сотню безпілотників. До реалізації ініціативи можуть долучитись всі охочі. В межах акції можна як задонатити на покупку розвідувальних апаратів, так і придбати їх самостійно. Щоб проконсультуватись та обрати найкращий дрон, звертайтесь у БФ «Dignitas». Посилання на український та міжнародні рахунки – тут.  

Нещодавно Львівська ОВА передала ЗСУ 100 бойових дронів в межах проєкту «Вій» благодійного фонду Козицького. До кінця літа планують передати 1000 бойових безпілотників, інвестують у цей проєкт 1 мільйон доларів. 

Відповідь шахедам: в Укроборонпромі повідомили про завершення розробки українських безпілотників

Українські дрони-невидимки великої дальності Punisher вже на фронті

Україна розробляє бойові дрони, які атакуватимуть шахедів, - міністр

Історичне рішення: Україна починає масове виробництво дронів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини