Батьків просять тепліше одягати дітей: у школах Львова немає потужних генераторів

23:30 26 січня 2023 р.

Фото до новини

Начальник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк розповів про ситуацію з відключенням світла і опалення в школах і дитячих садочках Львівської міської територіальної громади.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

«Коли в навчальних закладах пропадає електроенергія, заживити світлом всю школу, харчоблок, комп’ютери і прилади просто неможливо. Для цього потрібні генератори надзвичайно великої потужності.

Інше питання – це опалення. Більшість шкіл підключені до тепломережі міста. Відповідно, коли на велику кількість часу виключається світло, котельні теж не мають енергії і тепло не подається. Навчальні заклади не є повністю незалежні, тому не можуть підключити генератор і забезпечити себе теплом. Опалення подається з котелень, з ТЕЦ.

Ситуація з електроенергією у всіх закладах різна. Просимо всіх з розумінням ставитись до цього, тепліше одягати дітей, коли є така потреба, бо все ж таки наш пріоритет – якісна освіта дітей.

Наголошую, кожен навчальний заклад міста має генератор (велику частину їх нам забезпечили благодійники). Вони призначені для форс-мажорних обставин: світло в укриттях, заживлення інтернету, щоб діти могли зв’язатися з батьками. Також наші навчальні заклади є в другій черзі пунктів незламності, то в таких випадках генератори будуть використовувати для потреб мешканців (зарядки телефонів, нагрівання їжі, тощо)», – розповів Андрій Закалюк.

Мер Львова довів користь від буржуйок у школі

Львів купує дуже багато буржуйок: Садовий розповів про підготовку до зими

Львів з буржуйками, водою і угодами готовий до опалювального сезону

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини