Усі заклади освіти переходять на дистанційну форму навчання, де немає 100% вакцинованого колективу

20:52 28 жовтня 2021 р.

Фото до новини

В очному режимі можуть продовжити навчання дошкільні навчальні заклади, спецшколи та 1-4 класи. Також звичний режим навчання доступний тим закладам, де 100% колективу пройшли повний курс вакцинації.

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині, державна та обласна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили рішення про запровадження у Львівській області «червоної» зони епіднебезпеки з 30 жовтня. Тож за рішенням обласної комісії з питань ТЕБ і НС Усі заклади освіти переходять на дистанційну форму навчання.  Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

В очному режимі можуть продовжити навчання дошкільні навчальні заклади, спецшколи та 1-4 класи. Також звичний режим навчання доступний тим закладам, де 100% колективу пройшли повний курс вакцинації.

«Вважаємо недоцільним продовжувати канікули, адже у багатьох школах області вони вже відбулись. Якщо у закладі всі працівники мають повний курс вакцинації, навчання може проводитись очно. Це стосується усіх закладів навчання: від середніх загальноосвітніх шкіл до профтехосвіти та вищої освіти. Звісно, найменшим вихованцям дозволено навчатись офлайн, як і дітлахам зі спеціальних закладів освіти», - наголосила заступниця директора департаменту освіти Ольга Котовська.

Відповідного листа з роз’ясненнями сьогодні надіслали усім відділам освіти територіальних громад, керівникам закладів вищої, професійно-технічної, фахової передвищої освіти та установам обласного підпорядкування.

Також в області мали розпочатись І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад. З огляду на епідситуацію і на тепловий режим у школах, рішення про проведення таких заходів рекомендують ухвалювати керівникам відділів управління освіти територіальних громад.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Молитися в он-лайні, ікони не цілувати, на кладовища не ходити, - поради Ради Церков Львова

Зі суботи Львів – у червоній зоні: що не можна робити у транспорті, кафе, готелях і церквах

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів