Школи Дрогобича та Стебника призупинили навчання

22:33 29 січня 2020 р.

Фото до новини

З 30 січня до 3 лютого включно у загальноосвітніх закладах Дрогобича та Стебника призупиняють навчально-виховний процес.

Про це повідомили у відділі освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, інформують "Джерела Трускавця".

Таке рішення прийнято у зв’язку з тим, що в п’ятьох навчальних закладах кількість відсутніх учнів з ознаками захворювань на грип та ГРВІ становить понад 20 – 25%, що свідчить про перевищення епідемічного порогу.

Рішення про карантин прийнято на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради.

У понеділок, 3 лютого, буде проведено моніторинг серед учнів. Якщо ситуація не покращиться, припинення навчально-виховного процесу  продовжать до 10 лютого.

Що стосується закладів дошкільної освіти, то вони працюють у звиклому режимі, проводиться моніторинг серед дітей, — інформують у відділі освіти ДМР.

Нагадаємо, понад п'ятдесят шкіл Львівщини закрили на карантин через високу захворюваність на грип та ГРВІ серед школярів. За даними центру громадського здоров’я, за минулий тиждень в Україні на ГРВІ захворіли понад 180 тис. людей, понад 60% з яких – діти. 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини