У двох львівських школах призупинять навчання | Новини Львова

У двох львівських школах призупинять навчання

17:30 29 січня 2020 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: rbc.ua

У четвер, 30 січня, призупинять на кілька днів навчання у львівських школах №33 та №53.

Про це повідомили в середу, 29 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що в школа №33 та №53 через хворобу відсутні, відповідно, 44% та 33% дітей. Ситуація по інших школах не критична, вони продовжують навчання.

Начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик зазначила: «Загальний відсоток відсутніх дітей у Львові –  9%, але є школи, де такий відсоток більший. Керівництво школи №33 звернулось в управління з листом про призупинення навчання, оскільки у школі сьогодні відсутні 44% дітей. У школі №53 відсутні 33% дітей, школа також подала звернення про призупинення навчання».

«Відтак, від завтрашнього дня призупинено навчання у школах № 53 та № 33 на період четвер-п'ятницю. З понеділка, якщо ситуація буде спокійна, навчання у школах буде відновлено», – поінформувала також чиновниця.

«Є ще три школи, де кількість відсутніх дітей від 22% до 33%, але наразі навчання там не призупиняють. Критичної ситуації загалом у Львові немає. Якщо будуть школи, де буде багато відсутніх дітей через захворювання, ці школи будуть призупиняти навчання. Станом на зараз ситуація спокійна, загалом через хворобу відсутні 9% дітей», – розповіла також Зоряна Довганик.

Як інформував «Щоденний Львів», у Львові занедужали минулого тижня на грип і гострі респіраторні інфекції 2599 людей.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу