Протитуберкульозну вакцину для дітей у Львові надіслали з Польщі

20:20 10 червня 2022 р.

Польські фармацевтичні компанії спільно із інвестиційними фірмами організували доставку необхідних лікарських засобів Львівській обласній клінічній лікарні.

Серед іншого заклад отримав протитуберкульозну вакцину для дітей. Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

Збройна агресія Росії проти України спричинила низку проблем у львівській лікарні, зокрема дефіцит вакцин для новонароджених. На допомогу прийшли Biomed Lublin, BEST S.A, Alpen Pharma Group та MakMedia Group, які безкоштовно нададуть необхідні ліки на суму 400 тисяч злотих злотих.

«Ми організували транспортування найнеобхідніших речей до Києва й Тернополя, як для цивільних, так і для бійців. Ми підтримували сім’ї мігрантів, разом з містом Ельблонґом влаштували пікнік, на якому діти з України інтегрувалися з польськими однолітками, а разом з містом Гдиня модернізували квартири, надані містом переселенцям з України. Також змогли зробити свій внесок у фінансування вакцин для немовлят», - розповів президент правління BEST S.A. Кшиштоф Борусовський.

Благодійники впевнені, що це не остання акція такого типу, і що надані вакцини і препарати допоможуть лікарні у ці надзвичайно важкі часи.

«Маю задоволення щодня працювати і з BEST, і з Biomed Lublin, я радий, що нам вдалося сформувати «консорціум серця» для лікарні у Львові», – пояснює Міхал Макарчик-Родкевич, керуючий партнер агентства MakMedia Group та координатор збору.

Вантаж уже благополучно прибув в Україну.

«Ми раді, що можемо таким чином підтримати місцевих дітей. Допомога людям – наша головна мета», – зазначив Максиміліан Свінярський, президент правління Biomed Lublin.

Медсестри з України рятують лікарні Західнопоморського воєводства

На Львівщині медзаклади отримали 5 мобільних рентгенів і 60 ультразвукових апаратів

У Львові зібрали перші 2 млн євро на будівництво реабілітаційного центру: хто дав гроші

Де і які дослідження для раннього виявлення раку можна зробити безоплатно: роз'яснення МОЗ

Два міністри - український і німецький - відвідали Львівщину

dailylviv.com

До теми

14:12 17 червня 2022 р.

У Львові американський кардіохірург проперував триденну дитину з рідкісною патологією серця

Відомий американський кардіохірург Вільям Новік з командою Novic Cardiac Allience знову приїхав до Першого медоб’єднання Львова. За тиждень Вільям спільно з нашими кардіохірургами прооперував п’ятьох дітей.

Рубрика: Медицина

16:12 16 червня 2022 р.

У Львові залізничну лікарню роблять університетською клінікою: колектив - проти

У зверненні до міністра оборони трудовий колектив вважає, що майновий комплекс, який складається з трьох корпусів, планують розділити, передавши частину під університетську клініку, а частину - для продажу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу