Президент порівняв коронавірус з туберкульозом, поліомієлітом, дифтерією, коклюшем, правцем і кором

20:09 23 жовтня 2021 р.

Президент України відповів автору петиції, в якій він просить впровадити кримінальну відповідальність за примусову вакцинацію.

Президент Володимир Зеленський звернувся до голови ВР і прем'єр-міністра щодо розгляду питання про впровадження відповідальності за «примусову вакцинацію» і компенсації можливих негативних наслідків після щеплень. Про це інформує Слово і діло, пише Dailylviv.com.

Про це йдеться у відповіді президента Володимира Зеленського на петицію №22/121610-еп. Автор петиції - Вадим Бондар.

В Україні з початку кампанії з вакцинації від COVID-19 зробили понад 15 млн щеплень. Відсоток вакцинованих в країні та областях обраховується за першою дозою.

«Я звернувся до голови Верховної ради України з проханням організувати обробку викладених у петиції пропозицій та інформування про результати... Я також звернувся з аналогічним листом до прем'єр-міністра України», - зазначив Зеленський.

Він підкреслив, що стосовно окремих особливо небезпечних інфекційних захворювань можуть здійснюватися обов'язкові медичні огляди, профілактичні щеплення, лікувальні та карантинні заходи в порядку, встановленому законами України.

Також передбачена обов'язковість профілактичних щеплень проти туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, коклюшу, правця та кору.

Зеленський додав, що згідно із законом для запобігання поширенню інфекційних захворювань обов'язковим профілактичним щепленням підлягають працівники окремих професій, а в разі загрози виникнення особливо небезпечної інфекційної хвороби або масового поширення небезпечної інфекційної хвороби на відповідних територіях та об'єктах можуть проводитися обов'язкові профілактичні щеплення проти цієї інфекційної хвороби за епідемічними показаннями.

Петиція, в якій автор просить голову держави Володимира Зеленського запровадити кримінальну відповідальність за примусову вакцинацію, набрала понад 25 тисяч голосів на початку жовтня.

А згідно із законом адміністрація Президента України повинна не пізніше наступного робочого дня після закінчення розгляду електронної петиції:

- розміcтити на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України публічне оголошення про підтримку або непідтримку Президентом України електронної петиції;

- оприлюднити відповідь Президента України на електронну петицію на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України у спеціальному розділі з питань електронних петицій;

- надіслати відповідь на електронну петицію у письмовому вигляді автору (ініціатору) електронної петиції та відповідному громадському об'єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку електронної петиції, на зазначені ними адреси електронної пошти.

Виходимо на пік захворюваності: треба робити 350-400 тис щеплень за добу, - РНБО

dailylviv.com

До теми

10:14 27 листопада 2021 р.

Львівщина - п'ята серед областей за кількістю нових хворих на коронавірус. Хто попереду

За добу, 26 листопада 2021 року, в Україні зафіксовано 14 200 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1 296, медпрацівників – 212).

Рубрика: Медицина

21:25 26 листопада 2021 р.

У Львові вакцинували 75 безхатьків

Сьогодні впродовж дня у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, діяв мобільний пункт щеплення. Тут всі охочі могли вакцинуватись від covid. Щеплення отримали 75 осіб.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу