Порушення слуху, важкі розлади шлунка і утворення тромбів: Delta-варіант COVID

10:15 8 червня 2021 р.

Фото до новини

Найбільш тривожний аспект нинішньої епідемії в Індії - це швидкість, з якою вірус поширюється, у тому числі серед дітей.

Лікарі в Індії розповіли, чим небезпечний Delta-варіант коронавірусу. Вони зауважили симптоми, яких зазвичай немає у пацієнтів зі звичайним COVID-19. Про це повідомляє ТheРrint, пише РБК-Україна

Видання повідомляє, що саме цей варіант коронавірусу викликав руйнівну епідемію в Індії. Він більш заразний, ніж інші варіанти вірусу, і небезпечний.

Порушення слуху, важкі розлади шлунка і утворення тромбів, що приводить до гангрени і інші симптоми, які зазвичай не спостерігаються у пацієнтів з Covid, лікарі в Індії пов'язують з так званим варіантом Delta. Це підтвердили шість лікарів, які лікують пацієнтів з Covid в Індії.

"У деяких пацієнтів розвиваються мікротромби або маленькі згустки крові, настільки серйозні, що призводять до загибелі уражених тканин і розвитку гангрени", - сказав кардіолог з Мумбаї Ганеш Манудхане

Він уточнив, що двом пацієнтам потрібні були ампутації пальців і стопи.

Лікарі також виявляють випадки утворення тромбів в кровоносних судинах, що живлять кишківник, через що пацієнти відчувають біль в животі. Також люди звертаються за медичною допомогою у зв'язку з втратою слуху, набряком на шиї та важкою формою тонзиліту.

"Найбільш тривожний аспект нинішньої епідемії в Індії - це швидкість, з якою вірус поширюється, у тому числі серед дітей", - сказав педіатр Четан Мундада.

Раніше повідомлялося, що Delta-варіант коронавірусу виявили в Австралії. Там захворіла сім'я.

А у Великобританії через Delta-варіант можуть скасувати зняття обмежень.

У Львові відкриють ще два додаткові центри вакцинації - у ТРЦ Forum Lviv і Центрі Довженка

Хто вже може одержати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію і що воно дає українцеві

Прем'єр повідомив про чотири країни, які визнають українські сертифікати вакцинації

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів