У Львові відкриють ще два додаткові центри вакцинації - у ТРЦ Forum Lviv і Центрі Довженка

17:22 7 червня 2021 р.

Вони запрацюють уже у вихідні, якщо на це погодиться Міністерство охорони здоров'я.

Львівська міська рада запропонує МОЗ відкрити в місті ще два додаткові центри вакцинації. Вже підібрані локації, які підходять для цього відповідно до всіх протоколів – ТРЦ Forum Lviv і Центр Довженка. Якщо міністерство погодить всі деталі, то вже у вихідні ці центри вакцинації розпочнуть свою роботу.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Станом на сьогодні у Львові провакциновано близько 45 тисяч мешканців. Ми спільно з ІТ кластером почали розгортання центрів вакцинації, перший з яких функціонує на базі «Арени Львів». Там бригади повноцінно працюють вже другі вихідні. Бачимо, що сьогодні динаміка нам дозволяє відкривати ще додаткові центри вакцинації. Відтак ми вже готуємо дві додаткові локації. Попередньо йдеться про ТРЦ Forum Lviv та Центр Довженка, зараз узгоджуємо всі деталі і фіналізуємо рішення. Завтра будемо з МОЗ погоджувати всі детальні інструкції та приступати до роботи.

Якщо говорити про Forum Lviv, то декілька тижнів тому ця локація вже тестувалась для можливого відкриття там мобільного пункту вакцинації. Там є третій поверх, де згідно з усіма протоколами можна зробити вхід і вихід з різних сторін, місце для трьох бригад медиків і встановлення спеціального ознакування. Якщо все погодить міністерство, то ця локація буде використовуватись на вихідних для вакцинування.

У Центрі Довженка є ще більше варіантів, де розгорнути центр вакцинації: велика сцена, перший та другий поверхи. Нам важливо, щоб на цій локації на час роботи центру не відбувалось різноманітних заходів, концертів.

Ми маємо 36 бригад, які будуть розосереджені між стаціонарними пунктами та тимчасовими центрами вакцинації. Переважно працюватимуть по три бригади на локації в дві зміни.

Відкриття нових локацій спричинене тим, щоб була більша зручність для мешканців. Якщо кількість вакцини буде дозволяти, то в подальшому будемо залучати школи (після завершення навчання та проведення ЗНО) в різних районах міської територіальної громади. Таким чином ми хочемо виходити на швидшу динаміку та спрощену логістику», – розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/medicine/286073-u-lvovi-planuyut-vidkriti-shche-dva-dodatkovi-tsentri-vaktsinatsiji

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу