Перші результати IФА-тестів виявили медиків, які перехворіли на Cоvid-19 безсимптомно

18:27 26 травня 2020 р.

Фото до новини

У Львові отримали перші результати ІФА-тестування на антитіла до COVID-19 серед медиків.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Як розповів генеральний директор міської клінічної лікарні швидкої допомоги Олег Самчук, вчора провели перше тестування 40 медичних працівників (10 осіб — хворі, 10 осіб — які вже перехворіли та 20 осіб — які, можливо, заражені).

Відтак, сьогодні отримали результати: із 40 зразків крові - 7 виявились позитивними на наявність імуноглобулінів G — тобто ці люди вже перехворіли (з них 4 осіб — мали клінічні прояви захворювання і мали позитивний ПЛР-тест, та 3 особи — не мали клінічних проявів, але, очевидно, були хворими і перенесли недугу в легкій формі).

ІФА-тестування планують проводити в лікарні двічі на тиждень, адже одномоментно можуть провести 40 тестувань. Планують протестувати увесь медичний персонал (в лікарні працює близько 1800 осіб).

Нагадаємо, у Львові на безоплатній основі в лікарнях ІФА-тести проводитимуть медичним та комунальним працівникам, а також, за можливості, окремим категоріям пацієнтів. Відтак, всі охочі зробити собі такий тест — можуть звертатися у приватні лабораторії, адже місто не зможе фінансово забезпечити таке тестування для всіх.

Зауважимо, що ІФА-тест на коронавірус дає змогу виявити антитіла до коронавірусної інфекції. Тест визначає імуноглобуліни, які показують, чи триває гострий процес захворювання, чи людина вже перехворіла або ж зустрілася з вірусом, і у неї виробилися антитіла та є імунітет до захворювання.

Нагадаємо, ВООЗ повідомила, що крива поширення коронавірусу наразі "на підйомі".

Додамо, усіх охочих зробити тест на антитіла до Covid-19 мер скерував у приватні лабораторії.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини