Одужав від ковід - вакцинуйся: медик у Львові назвав через скільки днів

16:39 20 жовтня 2021 р.

Фото до новини

Якщо людина перехворіла на коронавірус, особливо у важкій формі, вона повинна надалі захистити себе. Власні антитіла можуть захищати протягом короткого періоду часу, але якщо ми говоримо про формування стійкого імунітету, то його забезпечує лише вакцина.

 На цьому вчора під час брифінгу наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, пише Dailylviv.com.

«Згідно з рекомендаціями Національної технічної групи експертів з вакцинації України, вакцинуватися рекомендовано за 28 днів після одужання.

Всі ми маємо доступ до різних джерел інформації в інтернеті, але давайте будемо вчитися ними правильно користуватися. Не кожен сайт чи ресурс подає правильну інформацію. Одразу після хвороби можна вакцинуватися. Єдиним протипоказанням до вакцинації є чутливість до певних компонентів вакцини», - зазначив Орест Чемерис.

Він також додав, що найближчим часом в Україні можуть запровадити введення бустерної (третьої) дози вакцини. Наразі у Міністерстві охорони здоров’я визначають необхідність такого запровадження.

Нагадаємо, як зазначав раніше Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині, навіть високий рівень антитіл не є протипоказом для вакцинації. Також вакцинація рекомендована при наявності хронічних захворювань, адже у людей з такими захворюваннями ослаблений імунітет, який більш схильний до інфекційних хвороб, в тому числі, і до коронавірусу.

Не шкодить: перша доза - Moderna, друга - Comirnaty/Pfizer, - Когут

Перелік протипоказів до вакцинації оприлюднять цього тижня, - МОЗ

Пункти вакцинації у Львові переходять на посилений режим роботи

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів