Названо підприємства Львівщини, де масово щепили від коронавірусу

22:33 10 вересня 2021 р.

Фото до новини

В області триває п’ятий етап вакцинації населення, під час якого вакцинують усіх охочих – незалежно від віку чи професійної приналежності. Окрім того, триває організована вакцинація освітян та медиків, в окремих випадках, за рекомендаціями Мінохорони здоров’я, вакцинують дітей віком від 12 років. Організовані колективи можуть скористатися послугами мобільної бригади, яка проведе вакцинацію членів колективу на виїзді.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Керівники підприємств Львівщини розповіли, як організували процес вакцинації своїх працівників.

Одними із перших організовано почали вакцинуватися працівники ринку «Шувар». Це найбільший гуртовий ринок сільськогосподарської продукції у Львові та Західній Україні. Входить до Світової організації оптових ринків та є найбільшим у регіоні майданчиком з продажу молочних виробів, фруктів-овочів, м’яса, риби, квітів тощо.

Як розповів керівник підприємства Іван Федишин, рання вакцинація стала логічним продовженням протикарантинних заходів, які впроваджував «Шувар» з початку пандемії.

«Ми одні з перших почали вводити протикарантинні заходи та тестувати людей. Адже розуміємо, що несемо певну відповідальність перед підприємцями, працівниками, покупцями, суспільством та забезпечуємо продовольчу безпеку регіону. Відповідно, спонукали наших працівників та підприємців вакцинуватись», - зазначив Іван Федишин.

Станом на сьогодні майже 90% працівників ринку вакциновані. Зараз вакцинуються підприємці, які орендують торгові площі.

Окрім цього, на території «Шувару» віднедавна працює пункт вакцинації. Відтак, кожен охочий може поєднати приємне з корисним - придбати необхідні продукти і пройти вакцинацію.

Серед представників відповідального бізнесу -  ТОВ «СВІСС КРОНО».

Підприємство є провідним виробником деревостружкових плит в Україні, складовою частиною швейцарської промислової групи «SWISS KRONO». Місто Кам’янка-Бузька, що на Львівщині, - одна із трьох локацій в Україні, на яких знаходяться виробничі потужності Товариства.

Як розповів керівник підприємства Анджей Зайонц, заявку на виїзд мобільної бригади залишили в контакт-центрі МОЗ, як тільки дізнались про можливість колективного вакцинування працівників підприємства.

«Оскільки однією з умов виїзду мобільної бригади для проведення вакцинації було те, що кількість бажаючих повинна становити не менше 50 осіб, провели на підприємстві роз'яснювальну роботу серед працівників та підрядних організацій, що надають нам послуги. Відтак, сформували списки, які поділили на три черги», - зазначив він.                                                                                        

Станом на сьогодні  на підприємстві, яке розташоване в м. Кам'янка-Бузька, з 244 працівників повний курс вакцинації отримали 202 людини, а це 83% від загальної кількості. Також на підприємстві провакцинували 105 осіб, що виявили бажання, з підрядних організацій та членів сімей працівників.

«За результатами вакцинування ми навіть прийняли рішення додатково преміювати працівників, як подяку за свідомий вибір. Адже ми розуміємо, що вакцинація прискорить закінчення пандемії. Епідемії рано чи пізно закінчуються. Проте питання лише в тому, коли це станеться і якою буде її ціна: скільки людей помре, тимчасово втратить працездатність, наскільки постраждають медики від непосильних навантажень, скільки  людей стануть біднішими», - зазначив Анджей Зайонц.  

Організували вакцинацію працівників і в торговельно-виробничій компанії «Львівхолод».

ТОВ «ТВК Львівхолод» - один з лідерів у галузі роздрібної торгівлі Західної України. За кількістю торгових точок посідає 5 місце у всеукраїнському рейтингу мереж. Компанії належить мережа магазинів самообслуговування «Рукавичка», а також виробничі потужності, лабораторія, власний логістичний центр.

Керівництво компанії власним прикладом продемонструвало необхідність та безпечність вакцинації. Опісля – організували колективне вакцинування для працівників.

«Розпочали вакцинальну кампанію зі Львова, провели роз’яснювальні роботи щодо безпечності вакцинації та небезпеки пандемії ковіду. Мобільні бригади працювали на території підприємства, відтак вакцинувались працівники з максимальним комфортом. На сьогодні за підсумками першого етапу провакцинувались понад три сотні працівників. Бачимо, що кампанія дає результат, все більше людей виявили бажання вакцинуватись, як організовано, так і самостійно через сімейних лікарів, в центрах вакцинації», - розповів Президент ТОВ «ТВК Львівхолод» Богдан Козак.

У другому етапі вакцинальної кампанії підприємство розширює географію, вакцинувати планують і в інших областях, де є представництва.

«Основний наш посил – європейський підхід до захисту здоров’я наших працівників, створення їм безпечних умов для праці, вакцинація, як єдиний та ефективний шлях боротьби з пандемією. І тішить те, що в процесі вакцинації ми таки достукуємось до свідомості людей», - додав Богдан Козак.

На Львівщині розширюють центри вакцинації: щепитимуть навіть в Епіцентрі. Де ще

Львів відкриває центри щеплення у вишах і молодіжних центрах

Центри вакцинації населення на Львівщині працюватимуть щодня: адреси і графік роботи

У Львові відкривають додаткові центри вакцинації: щепитимуть вакцинами Moderna і Coronavac

6 вересня у Львові запрацює новий центр вакцинації

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини