СВІСС КРОНО поскаржилося на брак лісосировини і попросило у влади допомоги

19:13 10 липня 2021 р.

Фото до новини

9 липня відбулась робоча нарада під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика. Обговорили питання якісного забезпечення лісосировиною підприємств у Львівській області.

Участь в обговоренні взяв також генеральний директор ТОВ "СВІСС КРОНО" Анджей Зайонц.

Під час зустрічі говорили про діяльність підприємств на Львівщині. Відтак, сторони погодились, що для розвитку регіону було б добре наростити об’єми виробництва продукції компаній. Своєю чергою це допоможе збільшити податкові надходження в місцевий бюджет.

У межах зустрічі визначили основне проблемне питання у цьому напрямку, а саме – збільшення кількості надходжень сировини.

Як зазначив Анджей Зайонц, постачання достатньої кількості сировини для підприємств є загальноукраїнською проблемою. Він також додав, що зважаючи на цю тенденцію, потрібно вжити заходи та розв'язати це питання, щоб місцевий бізнес та великі міжнародні компанії могли працювати та забезпечити роботою своїх працівників.

У підсумку, сторони вирішили напрацювати ряд заходів, які б сприяли тому, щоб процес нормального функціонування виробництва компаній на Львівщині не припинявся.

Довідково:

ТОВ «СВІСС КРОНО» - це провідний виробник ламінованих деревостружкових плит, один з найкращих виробників стільниць та єдиний виробник OСБ/3 для внутрішнього ринку України. До складу компанії входять три заводи розміщені у різних кутках України. Перший завод розташований на Львівщині у місті Кам’янка-Бузька. Інші – у смт Брошнів-Осада, що на Івано-Франківщині та в смт. Солоницівка Харківської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів