У Львові зафіксовані порушення у магазинах "Рукавичка", "Близенько" та "Весела бочка"

22:39 8 червня 2020 р.

Фото до новини

Упродовж дня в усіх районах міста працювали моніторингові групи, котрі перевіряли суб'єкти господарювання та міський транспорт на дотримання карантинних заходів. Такі перевірки тривали впродовж усіх вихідних днів на виконання доручення міської комісії з питань ТЕБ і НС.

Відтак, через зафіксовані порушення складено 4 протоколи, один заклад закрито, на діяльність фітнес-клубу — скеровано заяву у поліцію.

Про це повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу.

За її словами, загалом обстежено 340 об`єктів, надано 23 попередження, складено 4 протоколи та рекомендовано закрити через порушення — 1 суб'єкт господарювання.

Відтак, моніторингова група зафіксувала порушення на вул. Литвиненка — Героїв Крут — там був відсутній дезінфікатор, рукавички у продавця, не накриті продукти.

Також зафіксовано порушення у магазині «Рукавичка» на вул. Городоцькій, 76. На директора магазину складено протокол. Причина: не проводились заміри температури, продавці були без масок.

Ще одне порушення — у магазині-кафе «Весела бочка» на 7-му Скнилівському провулку.

Протокол складено на продавця-реалізатора магазину. Причина: відвідувачі перебували без маски, здійснення діяльності не по КВЕДу, столик на дворі без дозволу на літній майданчик. Також, відповідно до КВЕД, це не є закладом громадського харчування, однак в закладі знаходилося меню та готові харчові продукти. На вулиці стояв столик без дозвільних документів. Ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями протермінована.

Відтак, моніторингові групи рекомендували закрити діяльність закладу на вул. 7-й Скнилівський провулок, 7.

Також зафіксовано порушення на вул. Бр. Міхновських, 23 у магазині «Близенько». Протокол складений на адміністратора магазину. Причина: відсутність особи, яка вимірює температуру у відвідувачів супермаркету.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів