Львівська обласна клінічна лікарня має найбільше коштів від НСЗУ

18:51 6 травня 2020 р.

Львівська область – на третьому місці серед регіонів України, на рахунки яких надійшло найбільше авансових виплат від НСЗУ у квітні. У Львівській області 100 спеціалізованих та 1 заклад «ектренки» отримали 301 млн грн.

У Львівській області найбільші суми нарахувань за контрактом з Національною службою здоров'я України з комунальних закладів отримали Львівська обласна клінічна лікарня – 23,7 млн грн, Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова – 17,4 млн грн та Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр – 11,1 млн грн. Львівська обласна клінічна лікарня увійшла в ТОП-5 спеціалізованих лікарень України за розміром виплат від НСЗУ у квітні.

Львівська область – на третьому місці серед регіонів України, на рахунки яких надійшло найбільше авансових виплат від НСЗУ у квітні. У Львівській області 100 спеціалізованих та 1 заклад «ектренки» отримали 301 млн грн. Багато з них за контрактом з НСЗУ отримують фінансування більше, ніж за медичною субвенцією в 2019 році. Наприклад, бюджет Львівської 1-ї міської клінічної лікарні імені князя Лева у межах Програми медгарантій складає 121,8 млн грн. Це – на 78 млн грн більше субвенції минулого року. Заклад надаватиме пріоритетні послуги з ранньої діагностики онкозахворювань, послуги з реабілітації, мобільної паліативної допомоги. А також амбулаторну, стаціонарну, в тому числі з хірургічними операціями, допомогу. Всього Львівська перша міська клінічна лікарня ім. князя Лева законтрактована на 12 пакетів медичних послуг. 

Нагадаємо, з 1 квітня пацієнт вільно обирає лікарню та лікаря не лише на первинці, а і для спеціалізованої допомоги. На вибір пацієнта не впливає ані реєстрація, ані форма власності закладу. Головна умова вибору - контракт лікарні з НСЗУ. Умовою фінансування є надання закладами електронної звітності. Кожна надана послуга, кожна консультація фіксується в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). Достовірні дані - основа для прийняття рішень, в тому числі й фінансових. З 1 квітня в ЕСОЗ лікарі виписали пацієнтам понад 100 тис. електронних направлень. З них близько 82% - направлення на консультацію спеціаліста, 10% - на візуальні дослідження, 3% - на лабораторні процедури. Решта 5% - це інші види направлень. Також в ЕСОЗ вже зроблено понад 2 млн електронних медичних записів.

Всього по Україні НСЗУ виплатила понад 4,4 млрд грн 1619-ти закладам. З них 466 млн отримали 25 центрів екстреної медичної допомоги.

1594 спеціалізованих закладів отримали за квітень близько 4 млрд грн за договором з НСЗУ. З яких понад 17,7 млн грн було перераховано приватним закладам та лікарям-ФОП. 

Сьогодні відбулась онлайн-пресконференція керівництва Національної служби здоров'я України (НСЗУ), під час якої було презентовано результати перших виплат лікарням за Програмою медичних гарантій та реагування на COVID-19 у рамках реформи.

Нагадаємо, уряд нарешті вділив гроші на зарплату працівників лабораторних центрів МОЗ України.

До теми

11:01 13 травня 2021 р.

У Львівській області госпіталізували 93 особи з COVID-19. Статистика зі стаціонарів

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 93 особи. Скеровано на самоізоляцію – 564 людини. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 657 осіб. Померлих – 17 осіб.

Рубрика: Медицина

10:51 13 травня 2021 р.

Тест на антитіла до коронавірусу - маркетиговий хід,- головний санлікар

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко закликає українців відмовитися від проведення тестів на антитіла до коронавірусу без гострої потреби. Винятком лише може бути рекомендація лікарів до проведення таких досліджень.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу