Уряд нарешті вділив гроші на зарплату працівників лабораторних центрів МОЗ України

14:49 6 травня 2020 р.

Фото до новини

Тепер треба, щоб вони реально надійшли в області і потрапили в кишені тих, хто був на першій лінії боротьби з поширенням коронавірусу, а не лише балакав про це.

Кабінет Міністрів України надав 3 млрд 132 млн грн, які підуть на боротьбу з коронавірусом в Україні. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 6 травня.

“Постанова передбачає надання 3 млрд 132 млн і 500 тис. грн на боротьбу з коронавірусом в Україні. Зараз документ є на погодженні в Міністерстві фінансів та Міністерстві економічного розвитку. Ми врахували всі зауваження”, - прокоментував міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

За словами очільника відомства, ці кошти підуть на:

•         забезпечення засобами індивідуального захисту закладів охорони здоров'я першої хвилі та екстреної медичної допомоги, які працюють з пацієнтами, хворими на COVID-19

•         закупівлю товарів (робіт, послуг), необхідних для забезпечення готовності та реагування на спалахи COVID-19 (зокрема, йдеться про видатки лабораторних центрів МОЗ України, ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та ДУ «Український науково-дослідний протичумний інститут імені І.І. Мечнікова МОЗ України»);

•         заробітну плату медичних та інших працівників лабораторних центрів МОЗ України  за березень – червень 2020 року, залучених до виконання заходів, спрямованих на забезпечення готовності та реагування на спалахи коронавірусної хвороби (COVID-19).

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

 

Останні новини