Лікарні у Львові прийняли поранених з Дніпра: наймолодшому пацієнту – 30 років, а найстаршому – 89

15:37 21 травня 2022 р.

Фото до новини

20 поранених з Дніпропетровської і Донецької областей доправили до Першого медоб‘єднання Львова спеціальним медичним потягом. Більшість – у стані середньої важкості після мінно-вибухових травм, п‘ятеро – у важкому стані.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«До нашого медичного об’єднання госпіталізовано 20 пацієнтів, з яких 5 - у важкому стані, інші в стані середньої важкості. Цього разу - всі дорослі, дітей немає», - розповів Андрій Лаврик, заступник директора з хірургічної роботи лікарні швидкої допомоги. 

Постраждалі, яких доправили до Львова, мають різні ушкодження внаслідок мінно-вибухової травми, закриті черепно-мозкові травми, осколкові поранення органів черевної порожнини, а також травматичні ампутації кінцівок. 

Наймолодшому пацієнту – 30 років, а найстаршому – 89. Усі вже отримують необхідне лікування у хірургічному, травматологічному і терапевтичному стаціонарах лікарень. 

До слова, за час війни до лікарень Львова евакуювали понад дві тисячі поранених з різних міст України, які постійно обстрілюють російські окупанти. Медичні спецпотяги супроводжують Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières. 

«Завдяки роботі таких евакуаційних потягів, пацієнти мають змогу отримати якісну медичну допомогу в закладах, віддалених від прифронтової зони», – наголошують лікарі.

Евакуаційний потяг привіз до Львова людей з Покровська і Дніпра

Транспортування поранених з України до Німеччини й Іспанії: 23 швидких і мікроавтобус на один літак

Зі Львова сьогодні евакуювали в Німеччину найбільше поранених від початку війни (відео)

До лікарень Львова евакуювали понад дві тисячі важко поранених українців

До Львова переїжджає медичний заклад з Краматорська, який лікуватиме онкохворих

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів