Коли й кому потрібна ревакцинація від коронавірусу: дослідження про 5 вакцин

11:15 1 серпня 2021 р.

Третя доза, яку вже радять вакцинатори, може бути не останньою. Не виключено, що щеплення від коронавірусу людям доведеться робити як мінімум щорічно.

Згідно з останніми дослідженнями, повідомляє Слово і діло, результат яких озвучив генеральний директор Pfizer Альберт Бурла, первісна ефективність вакцини Pfizer/BioNTech становить 96,2%. Приблизно через 4-6 місяців після введення другої дози ефективність знижується приблизно до 84%.

Таким чином, упродовж 18 місяців після вакцинації ефективність препарату становитиме менш як 50%, і тоді знадобиться ревакцинація.

Національний інститут алергії та інфекційних захворювань, який брав участь у розробленні вакцини Moderna, заявив, що максимальна ефективність препарату - 94% - зберігається щонайменше три місяці.

Між 21-41 і 70 днем після введення другої дози вакцини АstraZeneca рівень антитіл до коронавірусу знижується приблизно в п'ять разів, стверджується в дослідженні Інституту інформатики охорони здоров'я при Університетському коледжі Лондона. Таким чином, максимальна ефективність вакцини зберігається впродовж двох-трьох місяців.

Рівень антитіл після вакцинації китайською CoronaVac знижується нижче ключового порога приблизно через шість місяців після введення другої дози. Але як зазначають учені, підсилювальну дію може дати третя доза препарату.

Дослідники медичного центру Beth Israel Deaconess в США стверджують, що вакцина Johnson & Johnson дає стійку імунну впродовж восьми місяців. Крім того, препарат ефективний проти Дельта-штаму коронавірусу.

Оновлений графік роботи центрів вакцинації населення у Львові з 2 до 8 серпня

Ще трохи і Львівщина досягне 5-відсоткового рівня вакцинації населення двома дозами

Уряд дозволив працювати лише тим навчальним закладам, у яких є 80% вакцинованого персоналу

Кортикостероїди і дексометазони у лікуванні ковіду ослаблюють імунну систему до інших вірусів,- лікар у Львові

dailylviv.com

До теми

15:07 25 вересня 2021 р.

У стаціонарах Львівщині зростає кількість пацієнтів з коронавірусом, - експертка з пульмонології

Зростає поступлення пацієнтів з коронавірусом у стаціонари. В основному – це невакциновані люди, які мають запущену супутню патологію: неконтрольований цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, а також проблеми з щитовидною залозою, онкологічні захворювання чи наявність вже перенесених.

Рубрика: Медицина

20:29 24 вересня 2021 р.

Не шкодить: перша доза - Moderna, друга - Comirnaty/Pfizer, - Когут

Найближчим часом на Львівщину не очікується поставка вакцини «Модерна». Проте, без жодних застережень, особи, які отримали першу дозу цією вакциною, другу дозу можуть отримати вакциною «Комірнаті» (Пфайзер), якої в області є достатня кількість.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу