Вакциною Moderna щеплять лише в трьох центрах вакцинації

18:56 23 липня 2021 р.

Центри масової вакцинації на Львівщині розпочали свою роботу ще вчора і працюватимуть до неділі, 25 липня, включно. Загалом задіяли до процесу вакцинації вже 18 центрів, у трьох з яких можна отримати щеплення вакциною «Moderna». Про це повідомили на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Орест Чемерис, цього тижня Мінохорони здоров’я оголосило про початок п’ятого етапу вакцинації – це означає, що усі, хто хоче вакцинуватися, можуть прийти до найближчого пункту/центру вакцинації для отримання щеплення.

«Вакцини на Львівщині є достатня кількість, і в сімейного лікаря та за контактами пунктів щеплень можна дізнатися, яку вакцину у цьому пункті використовують. Щодо центрів вакцинації, то щеплення вакциною «Moderna» можна отримати у центрах вакцинації у ТЦ «Форум Львів», Центрі Довженка та на стадіоні «Арена Львів». У інших 15-ти центрах Львівщини щеплюють вакциною «Coronavac», - зазначив Орест Чемерис.

Він також зауважив, що епідситуація залишається достатньо стабільною і кількість госпіталізованих з ковідом щодоби є незначною. Проте у багатьох країнах існує тенденція до збільшення кількості нових випадків коронавірусу,  зумовленого поширенням Дельта-штаму. Тому в період спаду захворюваності, слід максимально пришвидшувати темпи вакцинації в області.

Окрім того, як зазначила виконуюча обов’язки начальника управління охорони здоров’я Львівської міської ради Марта Матюшко, наступного тижня у центрах вакцинації Львова продовжать щеплювати вакциною «Moderna».

Директор Центру Довженка Марта Іванишин також розповіла, що центр вакцинації у Центрі Довженка функціонує уже два місяці, і в подальшому Центр готовий забезпечити проведення процесу вакцинації.

Нагадаємо, що на Львівщині функціонують 177 пунктів щеплення (працюють у будні дні) та 18 центрів масової вакцинації (працюють у вихідні та частково у будні дні). Пункти щеплень розташовані на базі закладів охорони здоров’я. Для отримання щеплення у пунктах слід звернутися до сімейного лікаря або записатися через сайт Healthy.

В той час як центри вакцинації облаштовують у публічних місцях (торгові центри, кінотеатри, стадіони тощо) для максимальної доступності вакцинації для населення – для отримання щеплення достатньо прийти до центру з документом, що посвідчує особу або попередньо записатися через сайт Healthy.

dailylviv.com

До теми

16:18 21 жовтня 2021 р.

Назвали райони Львівщини, де найбільше бракує йоду у воді

Упродовж трьох місяців у джерелах водопостачання у п’яти районах Львівщини провели аналіз проб води на вміст йоду. За результатами досліджень, кожна третя проба води не відповідає нормативу фізіологічної повноцінності.

Рубрика: Медицина

13:33 21 жовтня 2021 р.

У Львові можна вакцинуватись у будь-який день: працюють стаціонарні та тимчасові пункти

Зараз у Львові функціонує 13 стаціонарних пунктів вакцинації упродовж робочих днів, та ще 7 тимчасових пунктів вакцинації – щоденно, включно й у вихідні. Охочі можуть отримати щеплення в будь-який зручний для них день. Доступні вакцини – Pfizer, AstraZeneca, Coronavac.

Рубрика: Медицина

21:25 20 жовтня 2021 р.

У Львові відкрили пункт вакцинації на залізничному вокзалі. Вакцина - на вибір

З 21 жовтня у Львові побільшає центрів масової вакцинації. Ще один пункт, де кожен охочий зможе отримати вакцину від коронавірусу, обладнали в приміщенні медпункту головного залізничного вокзалу. Графік роботи пункту з 10.00 до 18.30. Тут будуть доступні до вибору три вакцини: Pfizer, AstraZeneca, Coronavac.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу