Епідеміологи знайшли в озері на Львівщині збудник лептоспірозу

15:00 21 липня 2017 р.


Фото: vgolos.com.ua

Працівники обласного лабораторного центру міністерства охорони здоров’я запевнили, що продовжуватимуть дослідження води в «Альбатросі».

У Львівському обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я повідомили сьогодні, 21 липня, що після того, як його працівники виявили збудник лептоспірозу у воді озера «Альбатрос» у Жовківському районі, вони порадили Грядівському сільському голові й власнику озера «тимчасове припинення використання озера для купання та риболовлі; проведення суцільної дератизації території довкола озера; проведення прибирання території озера; проведення повторних лабораторних досліджень води озера на виявлення збудника лептоспірозу». Епідеміологи також поінформували, що «сільська рада та власник озера свідомо віднеслися до виконання рекомендацій і усі вони виконані, про що свідчить лист завідувача Жовківського районного відділу Львівського обласного лабораторного центру міністерства охорони здоров’я України».

А сьогодні, 21 липня,  в «Альбатросі» провели ще один аналіз води. І хоч цього разу у ній не виявили збудник лептоспірозу, однак у Львівському обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я запевнили, що, з метою профілактики інфекційної захворюваності, продовжуватимуть там дослідження.

dailylviv.com

До теми

10:14 27 листопада 2021 р.

Львівщина - п'ята серед областей за кількістю нових хворих на коронавірус. Хто попереду

За добу, 26 листопада 2021 року, в Україні зафіксовано 14 200 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1 296, медпрацівників – 212).

Рубрика: Медицина

21:25 26 листопада 2021 р.

У Львові вакцинували 75 безхатьків

Сьогодні впродовж дня у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, діяв мобільний пункт щеплення. Тут всі охочі могли вакцинуватись від covid. Щеплення отримали 75 осіб.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу