У Трускавці надкаптажні споруди перетворять на мінімузеї

15:47 25 липня 2020 р.

У Трускавці мають намір перетворити в міні-музеї надкаптажні споруди мінеральних вод.

У жовтні 2019 року громада Трускавця отримала у власність 15 об`єктів, більшість з яких є важливими елементами самобутності курорту та його гідрогеологічної спадщини.

Мова іде про надкаптажні споруди джерел №6 «Едвард», №7 «Фердинанд», №3 «Броніслава», №11 «Юзя» тощо, інформує прес-служба ТМР.

Споруди перебувають на балансі КП «Парк курортний».
 
Цього тижня у Трускавці вели мову про реставрування надкаптажних  споруд та облаштування  в деяких із них міні-музеї. Створити міні-музеї в усіх надкаптажних спорудах не вдасся – оскільки, до прикладу, джерело «Юзя» є діючим, в надкаптажній споруді  встановлені насоси, які качають воду, тож доступ всередину приміщення для сторонніх осіб тут небажаний. Натомість цікаву туристичну композицію у стилі початку ХХ століття можна облаштувати в надкаптажній споруді джерела «Фердинанд».
 
Надкаптажні споруди оглянули краєзнавці та музеєзнавці міста, відтак  обговорили  концептуальні речі щодо реставрації цих об’єктів та їхнього введення в експлуатацію в новій якості.

Додамо, на Львівщині люди і собаки плавають у питному озері.

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу