У Трускавці надкаптажні споруди перетворять на мінімузеї | Новини Львова

У Трускавці надкаптажні споруди перетворять на мінімузеї

15:47 25 липня 2020 р.

  • 0

У Трускавці мають намір перетворити в міні-музеї надкаптажні споруди мінеральних вод.

У жовтні 2019 року громада Трускавця отримала у власність 15 об`єктів, більшість з яких є важливими елементами самобутності курорту та його гідрогеологічної спадщини.

Мова іде про надкаптажні споруди джерел №6 «Едвард», №7 «Фердинанд», №3 «Броніслава», №11 «Юзя» тощо, інформує прес-служба ТМР.

Споруди перебувають на балансі КП «Парк курортний».
 
Цього тижня у Трускавці вели мову про реставрування надкаптажних  споруд та облаштування  в деяких із них міні-музеї. Створити міні-музеї в усіх надкаптажних спорудах не вдасся – оскільки, до прикладу, джерело «Юзя» є діючим, в надкаптажній споруді  встановлені насоси, які качають воду, тож доступ всередину приміщення для сторонніх осіб тут небажаний. Натомість цікаву туристичну композицію у стилі початку ХХ століття можна облаштувати в надкаптажній споруді джерела «Фердинанд».
 
Надкаптажні споруди оглянули краєзнавці та музеєзнавці міста, відтак  обговорили  концептуальні речі щодо реставрації цих об’єктів та їхнього введення в експлуатацію в новій якості.

Додамо, на Львівщині люди і собаки плавають у питному озері.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:39 6 серпня 2020 р.

Як можна відпочити у Львові з дітьми?

Старовинний Львів — магічне місце, яке цікавить і любителів архітектури, і тих, хто цікавиться історією країни. А також це чудове місто, де безліч сучасних розваг, на будь-який смак.

Рубрика: Культура

16:25 6 серпня 2020 р.

Завтра у Львові відкриють мозаїку Патика, яку зруйнував забудовник (відео)

Відновлення мозаїки «Море і риби» на колишньому магазині «Океан», що на вул. Володимира Великого, 26, на стадії завершення. Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, вже завтра забудовник планує забрати паркан і всі містяни зможуть побачити стан робіт.

Рубрика: Культура

14:57 6 серпня 2020 р.

У Львові зніматимуть європейське кіно. Рух транспорту перекриють. Графік

У Львові зніматимуть велике європейське кіно. З 7 серпня до 11 серпня у центрі міста проводитимуть зйомки польського кримінального серіалу за твором Марека Краєвського. Впродовж цих днів у Львові працюватиме близько 90 осіб знімальної групи, акторів, каскадерів із Польщі. Режисер стрічки — Борис Ланкош.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу