У Львові відкрили новозбудований храм Христа Царя Всесвіту

11:27 27 листопада 2023 р.

Фото до новини

Храм розташований на території Екуменічного центру милосердя блаженної Бернардини Яблонської РКЦ.

Напередодні, 26 листопада, відбулось освячення храму Христа Царя Всесвіту. Його збудували при Екуменічному Центрі Милосердя блаженної Бернардини Яблонської Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви у Львові.

Про це інформує ЛОВА, пише DailyLviv.com.

На святкову месу завітав Митрополит Львівського РКЦ Мечислав Мокшицький, заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, духовенство та громадськість.

Читайте також: Висвятив сам Апостол Петро. Сьогодні церква вшановує першого святого української землі - Климента Папи Римського

«Вся Україна сьогодні у вогні війни. Збройні Сили стійко захищають кордони нашої держави. Ворог невпинно нищить наші будинки, музеї, храми – усі наші надбання. А ми вкотре показуємо, що найціннішого в нас не забрати і жодним чином не знищити – свободу. Сьогодні ми освячуємо новий храм, а це означає, що з нами Бог. Рано чи пізно кожен відповідатиме за свої вчинки, та ми знаємо на чиєму боці правда. Україна обов’язково переможе! Цивілізований світ переможе!», - сказав Іван Собко.

Читайте також: Парафія УГКЦ біля Львова повернула римо-католикам їхні раритети

Папа Римський Франциск всіляко сприяв будівництву храму та Екуменічного Центру Милосердя. У липні 2020 року Кардинал Конрад Краєвський закладав камінь та освячував територію, де вже у вересні 2023 року він же освятив Екуменічний Центр Милосердя (Дім для бездомних та самотніх жінок).

Домом для бездомних та самотніх жінок опікуються сестри Альбертинки РКЦ. Дім призначений для надання підтримки тим людям, які втікаючи з місць, охоплених бойовими діями, не захотіли виїжджати за кордон і зупинилися у Львові.

Самотні матері з дітьми та жінки без постійного місця проживання можуть пожити тут, для них підготовлені кімнати. У цьому закладі також передбачена їдальня для малозабезпечених.

Нагадаємо, римо-католики хочуть, аби їм повернули частину храмів на Львівщині.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів