У Львові відбувся марш-парад учасників міжнародного фольклорного фестивалю "Етновир"

20:09 20 серпня 2021 р.

З нагоди відкриття Х міжнародного фольклорного фестивалю «Етновир» центральними вулицями Львова пройшов марш-парад усіх учасників масштабного заходу. Опісля відбулось урочисте відкриття фестивалю на головній сцені, біля Палацу Потоцьких.

Марш-парад «Етновиру» – це традиційний захід, у якому беруть участь представники всіх країн-учасників фестивалю. Парад пройшов центральними вулицями Львова: внутрішній дворик Ратуші — пл. Ринок — пл. Катедральна — вул. Беринди — просп. Свободи — вул. Коперника. Парад закінчився на головній сцені фестивалю, де й відбулось офіційне відкриття «Етновиру».

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Нагадаємо, 20-22 серпня у Львові проходить 10-й ювілейний фольклорний фестиваль «Етновир». На фестиваль приїхали танцювальні колективи з усіх куточків України та іноземні ансамблі народних танців. Гасло фестивалю незмінне ось вже 10 років: «Увесь світ – до Львова!».

Цьогоріч «Етновир» проходить на новій локації – на території Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15). Відкриває фестиваль Національний академічний ансамбль пісні і танцю «Гуцулія». Відбудеться концерт Хору ім. Г. Верьовки, який виступатиме в супроводі живого оркестру і, звичайно, танцювальної групи.

Цьогоріч фестиваль зініціював народження нового Форуму фольклорних ініціатив, який має на меті об’єднати гравців культурної сфери та стати новою платформою для конструктивного діалогу між дієвцями галузі, що стратегуватиме розвиток у майбутньому.

Проєкт відбувається за підтримки Українського культурного фонду та Львівської міської ради, під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв  (CIOFF®) при ЮНЕСКО.

10 фестивалів Львівщини, які будуть у серпні

Фестиваль Під зіркою Кузьми у Новояворівську перенесено. З поважних причин

У пісенному фестивалі Молода Галичина взяли участь більше 80 виконавців з 8 країн світу

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу