У Львові освятили пам’ятник на честь св. Папи Івана Павла ІІ

16:13 26 червня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні, 26 червня, на вул. Стрийській у Львові освятили пам’ятник святому Папі Івану Павлу ІІ. Ця урочиста подія відбулася з нагоди 20-ліття візиту Понтифіка до Львова.

Захід зібрав на одній локації численних єрархів: Митрополита і Архієпископа Львівського РКЦ Мечислава Мокшицького, єпископа-емерита Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніслава Бернацького, єпископа Кам’янець-Подільської дієцезії Леона Дубравського, єпископа-помічника Львівської Архідієцезії РКЦ Едварда Каву. Долучилися десятки священнослужителів РКЦ, а також духовенство УГКЦ і ПЦУ. Взяла участь у події і єврейська громада.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Настоятель парафії св. Івана Павла ІІ о. Григорій Драус пригадав присутнім слова святого Папи: «З тобою є Христос. Не лякайся труднощів, але іди вперед».

«Ці слова пролунали 26 червня 2001 року - навпроти цього місця. Цей пам’ятник, звернений у напрямку центру міста, буде надалі пригадувати нам важливість продовження його місії. Саме цим і займається парафія на його честь. Ми присвячуємося євангелізації, формуванню сімей, освіті дітей, катехизації дорослих та молоді, благодійності. У цьому пам’ятнику св. Папа Іван Павло ІІ благословляє місто. Дякуємо усім благодійникам, які подарували цей пам’ятник, що служитиме нам і наступним поколінням», - зазначив о. Григорій Драус.

Цей пам’ятник –  особливе пригадування для кожного з нас тієї знакової події, яка відбулася 20 років тому. У цьому переконаний Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.

«Сьогодні хочемо подякувати Господу за те, що 20 років тому Папа Йоан Павло ІІ відвідав нашу українську землю, відвідав нашу єпархію Львівську. Дякуємо за те, що він молився з нашою  Церквою тут, у Львові. Дякуємо за всі слова, які він до нас промовив.  Через заступництво св. Івана Павла ІІ прагнемо випрошувати Боже благословення для нашої Батьківщини, для всіх людей нашої країни і для всіх вірних, щоб ми відкрили свої серця на Божу благодать, зростали у вірі і святості», - наголосив Митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.

Після освячення пам’ятника всі гості події долучилися до Святої Меси.

У Львові урочисто відкриють проспект святого Папи Івана Павла ІІ. 20 років тому Понтифік був тут

У Львові частину вулиці перейменують на проспект Святого Івана Павла ІІ

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів