У Львові урочисто відкриють проспект святого Папи Івана Павла ІІ. 20 років тому Понтифік був тут

20:23 23 червня 2021 р.

Раніше ухвалою Львівської міської ради було вирішено частину вулиці Хуторівка (від вул. Стрийської до просп. Червоної Калини) перейменувати на проспект святого Папи Івана Павла ІІ.

Завтра, 24 червня, у Львові урочисто відкриють проспект святого Папи Івана Павла ІІ. Цю подію приурочать 20-літтю візиту Понтифіка в Україну. Раніше ухвалою Львівської міської ради було вирішено частину вулиці Хуторівка (від вул. Стрийської до просп. Червоної Калини) перейменувати на проспект святого Папи Івана Павла ІІ.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv

Розпочнеться подія о 15.30 год неподалік філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а). Серед учасників події буде декан філософсько-богословського факультету о.Юрій Щурко, Митрополит і Архієпископ Львівський УГКЦ владика Ігор, Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ владика Мечислав Мокшицький, владика Борис Ґудзяк, Архієпископ і Митрополит Філадельфійський УГКЦ, а також міський голова Львова Андрій Садовий.

Зі словом привітання до присутніх звернеться також ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ о. Ігор Бойко.

Упродовж 23-27 червня Україна святкує 20-річчя візиту Папи Римського Івана Павла ІІ до України. Значна частина візиту святого Папи відбувалася на Сихові, де й розташовано новоперейменований проспект на честь Понтифіка.

Завтра також у Львівській міській раді відбудеться урочиста академія до 20-ліття візиту святого Папи Івана Павла ІІ до Львова. До події долучиться керівництво міста і області, науковці, священники, ченці та черниці. Заплановані також круглий стіл «Україна вітає Папу – 20 років опісля» і академічна сесія «Папа слов’янин і Україна».

dailylviv.com

До теми

21:48 23 липня 2021 р.

Пам'ятник червоноармійцю у Львові демонтували і перевезли у музей радянського терору

У Львові 23 липня демонтували головну частину композиції радянського монументу слави – дві бронзові фігури – батьківщини-матері та червоноармійця, який тримає меч.

Рубрика: Історія

20:08 14 липня 2021 р.

Перепоховання у Дрогобичі: українці-жертви НКВД як нагадування сучасникам про вічного агресора (відео)

Сьогодні, 14 липня у Дрогобичі перепоховали ексгумовані у 2019 році останки жертв, закатованих більшовицьким НКВД впродовж 40-50 років XX століття. 78 вбитих українців знайдуть спочинок на Полі Скорботи у Дрогобичі.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу