У концерті польсько-української солідарності у Варшаві виступить симфонічний оркестр Львівської філармонії

21:08 21 лютого 2024 р.

Фото до новини

Польську сторону в концерті представлятиме ректор Варшавської музичної академії імені Фридерика Шопена, професор Клаудіуш Баран.

Про це повідомило Польське радіо, пише DailyLviv.com. З нагоди другої річниці російської агресії проти України у неділю 25.02 о 19:00 у Національній філармонії у Варшаві відбудеться Концерт польсько-української солідарності за участі симфонічного оркестру Львівської філармонії.

Організатором заходу є польсько-українська Фундація імені Ігнація Яна Падеревського. Адам Бала, керівник організації, наголошує, що концерт стане вираженням вдячності українських митців за польсько-українську солідарність, яка стала реальністю з першого дня повномасштабної російської агресії, а також вшануванням пам'яті десятків тисяч невинних жертв серед українців.

Читайте також: Професор Львівського університету Олег Петрик спростовує свою причетність до Royal Lviv Balet

Симфонічний оркестр Львівської філармонії під керівництвом Володимира Сивохопа виконуватиме твори польських та українських композиторів: Генрика Миколая Горецького, Миколи Колесси, Василя Барвінського, Любави Сидоренко та Любави Сидоренко

На концерті можна буде послухати гру українських піаністкок Віоліни Петриченко та Маріанни Гумецької. Польську сторону в концерті представлятиме ректор Варшавської музичної академії ім. Фридерика Шопена, професор Клаудіуш Баран, який виконає музичні композиції на акордеоні.

Читайте також: У підгузку та власних екскрементах. У Польщі зняли фільм про Путіна (тизер трилера)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів