У підгузку та власних екскрементах. У Польщі зняли фільм про Путіна (тизер трилера)

10:13 9 лютого 2024 р.

Фото до новини

Польський режисер Патрик Вега зняв художній фільм "Путін", у якому розповів про насилля в дитинстві Владіміра Путіна та уявив його смерть.

У Варшаві відбувся показ тизера майбутнього фільму „Путін”, який розповідає історію життя російського диктатора, від його дитинства до останніх днів. Режисером фільму став відомий польський кінопродюсер Патрік Вега. Про це інформує InPoland, пише DailyLviv.com.

У стрічці відомого польського режисера Патрика Веги зображені найголовніші події політичного життя президента країни-терориста: війна в Чечні, терористичні атаки на Дубровці та в Беслані, а також найдраматичніші події в Бучі, Ірпені, Маріуполі. У фільмі також буде показана смерть російського диктатора.

"Я заглянув у майбутнє і показав смерть Путіна. Це те, що хоче побачити весь вільний світ", – заявив режисер.

Фільм містить документальні матеріали, зокрема, відео, зняте з дрона українськими операторами, – наслідки ракетних обстрілів міст, цивільної інфраструктури. У епізоді фільму, який потрапив у тизер, Путін показаний у лікарні, у підгузку та власних екскрементах. За словами режисера, мета стрічки – показати російського президента хворим і слабким, таким, якого можна подолати. 

 Працювали над фільмом міжнародні актори, знімання проводилися в різних країнах протягом двох років.

 Прем’єра фільму запланована на першу половину 2024 року.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів